Акрилові дзеркала для танцювальних і фітнес-студій

10.05.2021
Новинки
Прочитали: 5624
Акрилові дзеркала для танцювальних і фітнес-студій

Дзеркало — важливий інструмент для відпрацювання техніки при заняттях танцями, а також деякими видами спорту. Вони дають можливість оцінювати висоту, форму і лінію свого руху, а також коригувати положення. Акрилові дзеркала стануть прекрасною заміною традиційних і допоможуть побудувати як домашню танцювальну студію, так і великий фітнес-зал. Вони є значно легшими і простішими в установленні.

Вимоги до дзеркал

Обираючи дзеркало для танцювальної або спортивної студії, необхідно врахувати ряд вимог:

Безпека:

   • дзеркало, яке може розбитися, становить небезпеку для кожної людини, що входить до кімнати. Переконайтеся, що дзеркало залишиться неушкодженим навіть у випадку удару.

 

 

Справжнє відображення:

   • оскільки дзеркала є важливим інструментом навчання і тренувань, відбите зображення повинно бути неспотвореним і чітким. Дзеркальна поверхня акрилу POLYCRYL EX MIRROR  гарантує точне відтворення.

 

 

Простота встановлення.

 • Оцініть площу стін, вагу дзеркальних панелей і продумайте спосіб кріплення.

Переваги акрилових дзеркал

Традиційні скляні дзеркала є дуже громіздкими і важкими. Прекрасною альтернативою склу є використання акрилового дзеркального полотна. У битві акрилу і скла акрилові дзеркала мають вагомі переваги:

 • Акрил є міцнішим. Скло дуже крихке. Один промах під час встановлення, і підлога студії буде покрита крихітними осколками. Акрил — це пластик. Навіть якщо уронити велике акрилове дзеркало, найгірше, що може трапитися, — це подряпини на дзеркальній поверхні.
 • При однаковому розмірі панелей акрилове дзеркало буде важити в 2,5 рази менше.
 • Навіть дуже великі дзеркала легко встановити, наприклад, за допомогою спеціального клею або клейких стрічок.
 • Акрил можна обрізати за розміром. Різання скляного дзеркала — процес дуже ризикований і небезпечний та потребує спеціальних інструментів. При різанні легко поранитися і пошкодити дзеркало. Перевага дзеркал із акрилу в тому, що їх можна вирізати під будь-які незвичайні форми. Це є особливо актуальним для домашніх танцювальних студій, де стіни можуть бути неправильної форми.
 • Акрилові листи можна розрізати самостійно, щоб краще заповнити простір стіни, з яким ви працюєте. Однак робити це зовсім необов'язково. Наприклад, у AVERS можна замовити різання акрилу на промисловому обладнанні та отримати дзеркала необхідних форм і розмірів.
 • Транспортування є менш ризикованим. Для перевезення скляних дзеркал необхідно дотримуватися безлічі запобіжних заходів. Акрилове дзеркало можна завантажити в власний автомобіль без ризику пошкоджень під час транспортування.

Таким чином, використовуючи акрил, легко оснастити фітнес-зал або домашню студію якісними дзеркалами. Хочете отримати професійну консультацію, подивитися зразки або замовити акрил, порізаний на необхідні розміри? Звертайтеся у чат або за телефонами до менеджерів AVERS.