Блискучий показ мод

06.05.2021
Новинки
Прочитали: 3141
Блискучий показ мод

Рекламне агентство Horizon FCB Dubai провело масштабне шоу для запуску весняної колекції H&M у Дубаї. Креативники прагнули привернути увагу всього світу — і їм це вдалося за допомогою унікального світлового шоу і незвичайного ультрасучасного павільйону.

«Фоном» для світлового шоу і демонстрації колекції послужив хмарочос Бурдж-Халіфа, найвища будівля у світі. Сам показ проходив у павільйоні, який також спроектував Horizon FCB. Він розміщувався у торговому центрі Dubai Mall на набережній із фонтанами.

Дзеркальна конструкція ідеально вписалася у масштабний захід. Блискучий павільйон «оживав» і з'єднував небо і землю, дозволяючи сконцентрувати увагу на модному показі. Шоу також демонструвалося в прямому ефірі в соціальних мережах.

Хочете створити незвичайні декорації у сучасному стилі? Рекомендація AVERS — дзеркальний полістирол OCTOPLAN HIPS. Як і інші види ударостійкого полістиролу, полістирол із дзеркальною поверхнею не б'ється, прекрасно формується і ріжеться, витримує перепади температур. Привабливий блиск чудово підходить для яскравих виставкових та рекламних конструкцій, оздоблення інтер'єру, виготовлення меблів.