Гарний декор = акриловий декор

05.05.2021
Новинки
Прочитали: 2508
Гарний декор = акриловий декор

Стильне оформлення офісного інтер'єру — важлива складова візуальної ідентичності бренду. Правильно підібрані елементи декору дозволяють сформувати професійний імідж, роблять атмосферу більш комфортною як для відвідувачів, так і співробітників. Коли йдеться про креативні дизайнерські завдання, у акрилу немає альтернатив, — вважають в рекламному агентстві «Лайм» із Маріуполя. Саме з цього матеріалу створювалася внутрішня вивіска для компанії «ІНГАЗ».

Про замовника

ТОВ «ІНГАЗ» знаходиться в Маріуполі (Донецька область, Україна). Компанія була заснована у 1994 році та спеціалізується на виробництві інертних газів високої чистоти, перевіряльних та технічних газових сумішей. Підприємство приділяє велику увагу технічним інноваціям і надійному сервісу.

Особливості проекту

Офісний інтер'єр такої компанії повинен виглядати сучасно. Перед рекламним агентством «Лайм» стояло завдання продумати концепцію легкої та гарної вивіски, а також гармонійного декору. Прекрасним вибором для внутрішньої вивіски став молочний акрил із самоклейною плівкою. Цей матеріал завдяки м'якому світлоповертанню і світлорозсіюванню ідеально поєднується з контражурним підсвічуванням.

Декор у вигляді структурних хімічних формул виконаний із тонких дзеркальних елементів, вирізаних із акрилу. Світлоповеральна поверхня виглядає дуже яскраво і добре вписується в загальний дизайн.

Для кріплення декору на стіну використаний двосторонній скотч. Це досить зручне рішення для монтажу, оскільки скотч клеїться на акрил ще до різання. Готові елементи після лазерної обробки встановлюються дуже швидко. Крім того, скотч не пошкоджує дзеркальний шар акрилу, як могло б статися з клеєм, і немає необхідності чекати висихання.

Акрил Polycryl

Акрил — один із найбільш популярних матеріалів серед рекламістів і дизайнерів. Він прекрасно формується, легко обробляється, мало важить, не боїться негативних чинників навколишнього середовища. Глянцева поверхня акрилу прекрасно виглядає і привертає увагу. Велике розмаїття товщини та відтінків дає простір для творчих експериментів.

Дзеркальний акрил — прекрасна альтернатива традиційним дзеркалам, зручніша в обробці та безпечна: в 2,5 рази легше і в 5 разів міцніше звичайного дзеркала.

Результат

Рекламне агентство «Лайм» створило приємний інтер'єр і ефектну вивіску, яка привертає увагу відвідувачів. Завдяки використаним матеріалам вдалося виконати всі побажання високотехнологічної компанії.

Коментар

Яна, РА «Лайм»:

«Синонім акрилу — «гарно». Якщо потрібно створити гарну рекламну вивіску, то роздумувати нічого. Акрил є універсальним і дуже привабливо виглядає. Із задоволенням використовуємо його у багатьох проектах».

Про компанію «Лайм»

Рекламне агентство «Лайм» вже більше 10 років спеціалізується на виготовленні найрізноманітнішої рекламної продукції: внутрішніх і зовнішніх конструкцій, друкованих матеріалів, а також оформленні інтер'єрів. Серед замовників компанії провідні підприємства з різних галузей по всій Україні.

https://www.instagram.com/reklama_lime/

Про AVERS

Компанія AVERS пропонує українським користувачам широкий вибір матеріалів для внутрішньої та зовнішньої реклами. Бажаєте підібрати оптимальне рішення для конкретного проекту? Звертайтеся до менеджерів за консультацією у чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 240 4533

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 5590