Акрилові головоломки

29.04.2020
Кейси Акрил (оргскло)
Прочитали: 2883
Акрилові головоломки

У період карантину, коли люди проводять весь час удома, пазли повертають свою популярність. Дизайн-студія Yelldesign із Австралії розробила креативну серію пазлів із прозорого акрилу.

Кругла акрилова головоломка «Вірус», діаметром 295 мм містить 91 прозору деталь і центральний флуоресцентний елемент у формі вірусу. За задумом розробників, зібрати пазл — це чудовий спосіб перемогти вірус, принаймні іграшковий.

Для роботи над «Акваріумом» (454 х 280 мм) буде потрібно ще більше часу. Незвичайна головоломка здається простою лише на перший погляд. Вона повністю прозора і містить тільки одну яскраву деталь у вигляді червоної рибки.

Найбільш складний у серії пазл «Нещасний випадок» має 215 нерівних і потрісканих шматочків, що нагадують розбите вікно. Однак всі деталі є обробленими та абсолютно безпечними, ризику порізатися або подряпатися немає. Розмір готової головоломки становить 585 х 555 мм.

Всі пазли виготовлені з литого акрилу товщиною 3 мм. Кожна деталь є унікальною і гарною прозорою фігурою.

Ідеальний вибір для такого незвичайного проекту — акрил POLYCRYL EX CLEAR. Безпечний, легкий і привабливий зовні матеріал, що добре піддається різним видам механічної обробки, стане прекрасним рішенням для створення рекламної продукції, сувенірів та ігор.