Акриловий автомобіль

25.06.2020
Кейси Акрил (оргскло)
Прочитали: 2085
Акриловий автомобіль

Полностью прозрачный автомобиль Pontiac Deluxe Six был создан компанией GM для промышленной выставки 1939 года для демонстрации высочайшей надежности всех узлов машины в процессе работы.

Модель була точною копією розкішного седана, тільки замість металу використовувався новий тоді матеріал — акрил. Шини і гумові молдинги були виконані в білому кольорі, роблячи авто ще естетичнішим. Вартість проекту склала 25 тис. доларів.

Незважаючи на гадану крихкість прозорих пластикових деталей, автомобіль був повністю на ходу і при його продажу в 2011 році на спідометрі був показник пробігу 138 км.

Виробник не зупинився на досягнутому. І в 1940 році для чергової виставки був створений другий акриловий автомобіль на шасі Torpedo Eight. Обидві машини часто використовувалися в рекламних акціях і фотосесіях.

Прекрасний вибір для wow-проектів — першокласний литий акрил Altuglas. Висока прозорість, довговічність і чудовий зовнішній вигляд роблять його ідеальним вибором для креативних дизайнерських рішень. Детальніше про матеріал.