Актуальність текстурованих плівок для авто в 2019 році

14.08.2019
Застосування матеріалів Самоклеючі плівки
Прочитали: 2050
Актуальність текстурованих плівок для авто в 2019 році

Хочете змінити вигляд свого автомобіля, зробити його більш привабливим і водночас захистити кузов від подряпин та інших неприємностей? Вінілова текстурована плівка для обклеювання — саме те, що потрібно. Різні кольори і величезне розмаїття дизайнів дають можливість персоналізувати транспорт, зробити його унікальним і несхожим на інших. Сьогодні це просто і актуально як ніколи. Розглянемо, в чому «фішка» такого рішення.

1. Унікальність

Обклеювання авто плівкою дозволяє отримати поверхню з оригінальним рельєфом, підкреслити індивідуальність і неповторність вашої особистості або бренду. Незалежно від того, що ви оберете: повністю обклеїти транспортний засіб або тільки окремі фрагменти, дизайн стане абсолютно унікальним. При цьому змінювати його можна так часто, як ви забажаєте.

2. Розмаїття варіантів

Вінілові плівки пропонують більше кольорів і варіантів оздоблення, ніж фарби. Глянцеві, матові, металізовані покриття, градієнти, плівки, що змінюють кольори в залежності від кута огляду, імітація інших матеріалів, скажімо, дерева, шкіри, нержавіючої сталі — розмаїття різновидів структурних плівок для обклеювання є безмежним, так що ви без сумніву підберете свій варіант.

3. Захист фарбового покриття

Ще один чудовий привід вибрати зміну кольору авто плівкою — це зберегти оригінальне покриття. Матеріал служить захисним шаром від пилу, гравію, бруду та інших пошкоджень на дорозі. Після обклеювання продати автомобіль буде набагато легше, адже зовнішній вигляд кольорового шару залишиться незмінним. Вам не доведеться знижувати ціну або витрачати кошти на полірування.

4. Бюджетність

Повне перефарбування автомобіля — досить витратний процес. Навіть якщо ви зважитеся на нього, текстурована самоклейна плівка — чудовий недорогий спосіб протестувати нові відтінки або отримати незвичну фактуру. Експерименти з фактурами і кольорами можуть привести до несподіваних поєднань.

5. Мінімальний час простою

Пофарбувати машину — велика робота. Підготовча робота, ґрунтування, висихання шарів — все це займає декількох днів і до кількох тижнів. Із вінілом можна зробити це набагато швидше. Лише потрібно переконатися в тому, що машина чиста і підібрати підходящу плівку. На нанесення потрібно день або два.

6. Легкий демонтаж

Якщо через місяць чи півроку ви вирішили, що цей дизайн вам набридає, захотілося змінити матову поверхню на глянцеву або навпаки — ви легко і просто зможете видалити старе покриття. Для цього буде потрібний нагрів теплим повітрям і трохи терпіння: знімати плівку краще повільно, щоб гарантовано не пошкодити покриття автомобіля.

Отже, текстуровані плівки — прекрасний сучасний матеріал для надання автомобілям унікальності. Однак дуже важливо пам'ятати, що на остаточний результат впливає якість матеріалів, які ви використовуєте і техніка, яка застосовується. Покладіться на професіоналів з компанії АВЕРС. Менеджери з радістю проконсультують вас щодо усіх технічних аспектів і допоможуть підібрати ефектне рішення.