Антигравійні автомобільні плівки ORAGUARD 270

10.06.2019
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2215
Антигравійні автомобільні плівки ORAGUARD 270

ПВХ-плівка ORAGUARD 270 - глянцевий прозорий самоклейний матеріал. Призначений для захисту кузова автомобіля від механічних та хімічних впливів, негативних чинників навколишнього середовища. Дозволяє збільшити термін служби лакофарбового покриття транспортного засобу.

Застосування і переваги обклеювання авто антигравійною плівкою

Правильний антигравійний захист потрібний будь-якому автомобілю, але наносити його повністю або частково - індивідуальне рішення. Матеріали німецької компанії Orafol розроблені для:

  • капота і крил;
  • переднього і заднього бампера;
  • зовнішніх дзеркал;
  • оптики;
  • дверних прорізів і зон під ручками.

Антигравійна плівка захищає кузовні елементи від природного зносу, погодних умов, гравію і щебеню, що летять з-під коліс, пошкоджень гілками, що ростуть близько до дороги. Oraguard 270 може використовуватися в салоні для обробки чутливих елементів.

Товщина 150 мкм, еластичність, міцність до розриву 30 Н/мм гарантують збереження  лакофарбового покриття автомобілів від відколів і подряпин. Термін служби нанесеної плівки - 5 років за умови належної обробки.

Плівка є малопомітною й надає природній блиск, чим приваблює власників авто. Після обклеювання фарба на кузові здається яскравішою.

Нанесення антигравійної плівки

Насамперед слід підготувати поверхню. Кузов необхідно ретельно вимити і висушити. Мити бажано під тиском та зі спеціальним шампунем. Це допоможе позбутися від шару оксиду.

Забруднення і жирні плями можуть знизити адгезію клею до поверхні та термін служби покриття, призвести до появи дефектів. Щоб отримати якнайестетичнішу поверхню, слід полірувати наявні пошкодження спеціальною пастою. Її залишки теж потрібно ретельно видалити.

Антигравійна плівка наноситься після розкрою. Для цього спочатку вирізаються паперові лекала. Вони не потрібні тільки для обклеювання рівних поверхонь - капота, кришки багажника. Якщо заготовки призначені для нанесення на рельєфні елементи, ПВХ-виріб вирізається по лекалах з припуском.

Перед приклеюванням слід видалити паперову підкладку. Робити це слід дуже акуратно, щоб не утворилися горби та складки. Якщо дефектів уникнути не вдалося, матеріал зволожується водно-мильним розчином і швидко виправляється або переклеюється. Розгладжувати плівку потрібно ракелем, рухаючись від центру до країв деталі. Інструмент в руках майстра повинен знаходитися під кутом в 45-60°. Також бульбашки повітря можливо прибрати інсуліновим шприцом.

Залишки вінілового матеріалу після нанесення можна видалити ножем. Для закріплення результату рекомендується обробити поверхні спиртом і м'якою серветкою. Не бажано використовувати воду до повного висихання. Його тривалість складає близько 24 годин.

Правильне нанесення антигравійної плівки дозволяє захистити автомобіль на 4-5 років. Щоб отримати бездоганну якість, повинен здійснюватися поетапно. Фахівці компанії АВЕРС проконсультують щодо технології застосування. Звертайтеся в чат або за телефонами.

Товари зі статті
Прозорий глянцевий Oraguard 270, антигравійна самоклеюча ПВХ плівка
рулон
-
+