Баланс протилежностей

07.08.2019
Кейси
Прочитали: 1970
Баланс протилежностей

Португальський художник AkaCorleone створив незвичайний арт-об'єкт, розміром 46 х 82 фути, на місці громадського баскетбольного майданчика в Лісабоні (Португалія).

За задумом художника, проект під назвою «Баланс» покликаний продемонструвати об'єднання окремих сил, пошук істинного ідеального балансу між двома людьми, двома командами, двома сторонами, двома реальностями і підкреслити єдність різних точок зору.

У центрі сюжету — жінка, що тримає Землю, і чоловік в окулярах, що сидять на протилежних сторонах двору. Вони схожі на карткові фігури валета, короля і королеви.

Концепція проекту грає з поняттям подвійності: дві різні точки зору, дві різні боки, що доповнюють один одного, подібно протилежним версіями однієї і тієї ж реальності, стають зрозумілі тільки як єдине ціле.

Цікавим рішенням для подібного проекту могла б стати плівка RI-JET 140 FLOOR TALKER для кольорової підлогової графіки. Її неймовірна стійкість і міцність дозволяє витримувати тривалу експлуатацію у важких погодних умовах і великий потік людей.