Басейн в центрі інтер'єру

06.04.2021
Новинки
Прочитали: 2111
Басейн в центрі інтер'єру

Архітектори Роджеріо Гургель і Кайо Д'Альфонсо провели реконструкцію просторого пентхауса в Сан-Паулу (Бразилія). Одним із основних елементів унікального дизайну інтер'єру став прозорий басейн на даху.

Метою реконструкції було змінити приміщення так, щоб зробити простір більш стильним і комфортним для проживання. Всі елементи декору, матеріали і текстури створюють гармонійний інтер'єр із цікавими візуальними деталями.

Прозорий басейн, розташований зверху, видно знизу. Його стінки м'яко фільтрують світло, пробуджуючи інтерес відвідувачів до верхнього поверху. Меблі нейтральних тонів підсилюють дивовижну атмосферу під басейном. А прекрасний краєвид, що відкривається з даху, робить це місце ідеальним для релаксу і споглядання.

Хочете поекспериментувати з прозорими конструкціями в інтер'єрі? Рекомендація AVERS — литий прозорий акрил ALTUGLAS. Матеріал виготовляється на європейському заводі і відповідає найжорсткішим критеріям якості. Він не боїться води, не б'ється, відрізняється міцністю, довговічністю і чудово виглядає. Завдяки цим якостям матеріал уподобали дизайнери по всьому світу.