Комплексний декор для міської лікарні

02.04.2021
Новинки
Прочитали: 2255
Комплексний декор для міської лікарні

Матеріали, які обираються для оформлення лікарень, повинні бути не тільки естетичними, але і довговічними, безпечними та екологічними. Рекламне агентство GARAZD із Маріуполя точно знає, що литий акрил ALTUGLAS і алюмінієвий композит ECOBOND можна сміливо використовувати навіть у найскладніших проектах.

Про замовника

У рамках президентської програми «Велике будівництво» були виділені кошти на реконструкцію Маріупольської міської лікарні №1. Завдяки модернізації та придбанню нового обладнання установа перетворилася на сучасний центр надання екстреної медичної допомоги. Звісно, виникла потреба і у кардинально змінити інтер'єр.

Особливості проекту

Оформлення здійснювала компанія GARAZD. Згідно із задумом, інтер'єр повинен був відображати сучасний підхід і створювати максимально доброзичливу атмосферу. Навігація розроблялася інтуїтивно зрозумілою: зручною як для відвідувачів, так і для персоналу.

Невеликі об'ємні елементи, виконані в єдиному стилі з графічними зображеннями на стінах, прекрасно вписалися у концепцію. Вони були виготовлені з алюмінієвого композиту ECOBOND Brushed і молочного акрилу з УФ-друком та відображали специфіку відділення і конкретного кабінету. Для попереднього монтажу елементів був використаний двосторонній скотч HPX 32121 шириною 9 мм, що істотно прискорило і спростило роботу.

Навігаційний стенд, який був виконаний із акрилу з монтажем окремих акрилових букв, виготовлених шляхом лазерного різання, виглядає досить ефектно і дає можливість чітко зорієнтувати клієнтів під час пошуку необхідного кабінету.

Крім того, GARAZD займалася виготовленням і фасадної вивіски. Для її створення був обраний ECOBOND Colour, оскільки саме цей матеріал здатний тривалий час зберігати привабливість. Алюмінієві профілі ECOBOND дозволили об'єднати вивіску з наявним вентильованим фасадом. Каркас конструкції виготовлений з анодованої алюмінієвої профільної труби 25 мм.

Литий акрил Altuglas

Акрил Altuglas виробляється на європейському заводі і відповідає найжорсткішим критеріям якості. Він не боїться води, має гарну стійкість до лугів і розчинів неорганічних солей, легко обробляється, гарантує міцність і довговічність будь-яким виробам — як для внутрішнього, так і зовнішнього застосування. Матеріал є нешкідливим і його можна сміливо використовувати в місцях скупчення великої кількості людей.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит — сучасний сендвіч-матеріал, який поєднує в собі кращі якості алюмінію і полімерів. Мала вага, стійкість до вандалізму і різних атмосферних явищ, а також можливість надавати будь-які форми забезпечили цьому матеріалу популярність серед дизайнерів інтер'єру і рекламістів. В асортименті представлені панелі з найрізноманітнішим оздобленням поверхні.

В даному проекті використовувалася серія ECOBOND Brushed  із імітацією шліфованого металу, а також кольорові панелі ECOBOND Color. Найважливіша відмінність серії ECOBOND Color — спеціальне покриття лицьової сторони, яке забезпечує чудовий глянець і стійкість до УФ-променів і мінімізує ризик розтріскування при згинах.

Результат

Замовник залишився повністю задоволеним остаточним результатом. Плідна співпраця, в тому числі і щодо подальшої реконструкції лікарні, триває. У планах інші аналогічні проекти.

Коментар

Георгій, керівник рекламного агентства GARAZD:

«У проектах, пов'язаних із державним замовленням, завжди надзвичайно важливою є оперативність. Наші знання і досвід роботи з матеріалами допомогли вкластися в стислі терміни, не втрачаючи при цьому якість готового продукту. З литим акрилом Altuglas можна бути впевненим у остаточному результаті. АКП ECOBOND — гарантія успішного прогнозованого виробничого процесу. Окреме дякую хочеться сказати команді AVERS і нашому проектному менеджеру Дмитру Ратнікову. Це справжній фахівець своєї справи. Він завжди йде нам на зустріч і виручає у складних ситуаціях!».

Про компанію GARAZD

Рекламне агентство GARAZD пропонує повний спектр послуг в галузі зовнішньої та інтер'єрної реклами, виробництва сувенірної продукції. Компанія має в своєму розпорядженні парк сучасного обладнання, який дає можливість якісно і оперативно виконувати різні замовлення для приватних і державних компаній.

https://www.instagram.com/garazd_mrpl/

https://www.facebook.com/MRPLabs

Про AVERS

Компанія AVERS пропонує українським користувачам прекрасний асортимент матеріалів для реклами, дизайну та архітектури. Бажаєте створити свій проект і вразити клієнтів? Звертайтеся до наших менеджерів за консультацією у чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 240 4533

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 5590