Бульбашкова монопанель з акрилу POLYCRYL

26.09.2023
Кейси Акрил (оргскло)
Прочитали: 190
Бульбашкова монопанель з акрилу POLYCRYL

Бульбашкова монопанель зроблена на індивідуальне замовлення в Майстерні Ідей GloryJ. Вже понад 13 років компанія працює над створенням аквасистем та виробів з акрилу різної складності. 

Представлена акрилова монопанель виконує функцію зонування приміщення та розташована між передпокоєм та вітальнею. Внаслідок гри світла та бульбашок в рідині, що розпилені через форсунки та підіймаються вверх, вимальовується динамічна неповторна картина. До речі, всередині не просто вода, а збагачена іонам срібла рідина. Подібні панелі можна робити пристінковими, тоді вони виконуватимуть функцію панно, рухомої картини або світильника. 

Дана конструкція має 2900 мм заввишки та 1800 мм в ширину. Стінки панелі зроблені з прозорого акрилу POLYCRYL 20 мм, товщина прозорої частини панелі складає 60 мм. Чим більші фізичні розміри виробу – тим товщий акрил використовують для його виготовлення. Панелі з'єднані між собою циліндричними прозорими вставками з того ж акрилу. В залежності від розміру монопанель можна виконати без вставок. 

Гра кольорів досягається завдяки вмонтованій світлодіодній RGB-стрічці, а хаотичний неповторний рух бульбашок створюється всередині внаслідок турбулентності.

Життєдіяльність виробу підтримують такі системи як, електронна система управління, система очищення повітря, регулятор потоку бульбашок на кожну форсунку, багатоступенева система захисту, контролеру управління RGB світлодіодами, тощо. Загальні функції керуються дистанційним радіопультом, або смарт-пристроєм. Також за допомогою спеціальної програми можна запрограмувати певну динаміку руху бульбашок. 

Кожний такий проєкт виконується компанією під індивідуальне замовлення, тому можна стверджувати, що попри схожість однакових робіт не буває. Кожне замовлення розраховується з нуля під конкретну задачу.

Майстерня GloryJ спеціалізується на роботі з акрилом, має власні виробничі потужності та сильну команду з креативних людей. Масштаби та різноманіття проєктів вражає – серед робіт майстерні є акрилові акваріуми та фільтри до них, підводні вікна для басейнів та акрилові конструкції для лабораторного обладнання, стійки для виставкових експонатів та інтерʼєрні водоспади, і це далеко не повний перелік. 

В роботі майстри сповідують безкомпромісну якість, творче проявлення та відкритий діалог із замовником.

Товари зі статті
Прозорий, 20 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
10 131,48 ₴/м2
Сума: 60 788,88 ₴