Буї з TENTEX

19.02.2022
Кейси Човнові матеріали
Час читання 10 хв
Прочитали: 1697
Буї з TENTEX

Універсальні ПВХ-тканини TENTEX відрізняються надійністю, міцністю та привабливим зовнішнім виглядом. Наш постійний клієнт, компанія Tent-Brezent із Харкова, часто використовує їх для виготовлення різноманітних виробів, у тому числі там, де потрібна підвищена зносо- та вологостійкість. Цікавий приклад — виробництво буїв.

Про замовника

Печенізьке водосховище (Харківська обл.) — популярне місце відпочинку з розвиненою інфраструктурою. Тут розташовано багато організованих пляжів та баз відпочинку. В однієї з них виникла потреба відокремити свій водний простір, щоб підвищити безпеку для відпочивальників та убезпечити їх від моторних човнів та катамаранів.

Особливості проекту

Tent-Brezent виготовила близько 50 буїв із ПВХ-тканин TENTEX жовтого та блакитного кольору. Тканини повністю відповідали вимогам щодо міцності, довговічності та ціни: готовий виріб краще вписався у бюджет, ніж аналоги з інших матеріалів.

ПВХ-тканини TENTEX

TENTEX — сучасний армований матеріал, який не боїться активної експлуатації у воді та перепадів температури. Тканини не втрачають привабливість та еластичність ані на холоді, ані в спеку. Матеріал можна зшивати, зварювати та склеювати, за необхідності — брендувати.

Результат

Замовник залишився дуже задоволений вже на етапі виготовлення пробної партії: через два тижні після перших примірників був замовлений і основний наклад. Буї добре виконують свою функцію, не тонуть, є помітними здалеку. Ремонтопридатність тканин TENTEX — ще одна перевага.

Коментар

Усик Андрій, Tent-Brezent:

«Я працюю в цій галузі вже 11 років і добре знайомий із тканинами TENTEX. Це дуже надійний матеріал із привабливою ціною»

Tent-Brezent

Компанія Tent-Brezent вже понад 5 років спеціалізується на виробництві різноманітних виробів із технічних тканин, включаючи тенти, автомобільні чохли, навіси, спорядження для спорту та активного відпочинку

http://www.tent-brezent.com.ua/

AVERS

У компанії AVERS завжди доступні на складі міцні ПВХ-тканини TENTEX та BOATEX. У нас ви можете ознайомитися зі зразками, отримати професійну консультацію про особливості їх використання, придбати їх за доступною ціною від виробника.

Товари зі статті
Блакитний TENTEX тентова тканина 650 г/м2
рулон
-
+
172,43 ₴/м2
Сума: 21 553,75 ₴
Жовтий TENTEX тентова тканина 650 г/м2
рулон
-
+
172,43 ₴/м2
Сума: 21 553,75 ₴