Дзеркальні інфо-точки для туристів

18.02.2022
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 5 хв
Прочитали: 1693
Дзеркальні інфо-точки для туристів

Hello Wood та архітектурна студія BLOKK нещодавно завершили будівництво нового центру для відвідувачів та інформаційних точок у історичному центрі Будапешта. Дзеркальні кіоски правильної кубічної форми злилися з навколишнім середовищем та стали популярним місцем для селфі.

Перед архітекторами було поставлено завдання розширити історичний квартал міста сучасними будинками, що не порушують існуючої архітектурної гармонії. Дзеркальні поверхні стали оптимальним способом зберегти культурну атмосферу.

Туристичний центр площею 30 м2 розташований поруч із замком Буда, і має дизайн, який відповідає контексту: павільйон увінчаний дзеркальним конічним дахом — така форма є характерною для сусідніх будівель і є сучасним натяком на об'єкт спадщини. Інші кіоски функціонують як інформаційні стойки та сувенірні магазини та розкидані по трьох різних місцях.

Дзеркальний алюмінієвий композит ECOBOND стане чудовим помічником для облицювання будівель у історичних містах України. Панелі дозволяють створити фасад, який реалістично відбиває навколишнє середовище. При цьому з ними зручно працювати (як у заводських умовах, так і безпосередньо на місці) вони не б'ються, не бояться погодних умов, тривалий час зберігають привабливість.