Друк на алюмінієвому композиті під ексклюзивні виставкові об'єкти

22.03.2021
Корисна інформація Застосування матеріалів Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2881
Друк на алюмінієвому композиті під ексклюзивні виставкові об'єкти

Хочете прикрасити інтер'єр незвичайним предметом мистецтва, викликати захват глядачів на виставці або представити світові мистецькі фотографії? Алюмінієвий композит у поєднанні з прозорим акрилом дають можливість створювати справжні wow-шедеври!

Ефектний принт

Ефектний витвір мистецтва може підняти рівень інтер'єру будь-якого будинку на нову висоту інтер'єр будь-якого будинку на новий рівень. Особливо це стосується яскравих настінних зображень, спеціально створених для конкретного приміщення. Незвичайні надруковані матеріали різних розмірів підійдуть до будь-якого простору: вдома, офісу, громадського закладу. На окрему увагу заслуговує друк на виставкових стендах.

Фотолабораторія WhiteWall із Німеччини, триразовий володар престижної нагороди TIPA World Award і офіційний володар титулу «Найкраща фотолабораторія світу», розробила унікальну технологію фотодруку на ультракрупних полотнах. Розмір широкоформатних творів мистецтва може досягати 500 см x 240 см. Така можливість з'явилася завдяки використанню листів алюмінієвого композиту як підкладки. Такі цікаві відбитки і самі по собі можуть стати цікавим арт-об'єктом.

Прекрасна підкладка

Алюмінієві композитні панелі — сучасний матеріал, що складається з шарів алюмінію і полімеру. Сендвіч-структура забезпечує міцність, надійність і водночас малу вагу. Тому змонтувати велике зображення на стіну буде нескладно. Тим більше, що відомі виробники композиту, наприклад ECOBOND, пропонують готові профільні системи, які істотно спрощують установку навіть для непрофесіоналів.

Алюмінієвий композит відрізняється довговічністю і стійкістю до негативних чинників: УФ-випромінювання, вологи, тому успішно використовується на вулиці і у найрізноманітніших приміщеннях, включаючи ванні кімнати, кухні, їдальні, торгові центри.

Технологія друку

Великоформатні відбитки WhiteWall виглядають дуже природно і переконливо завдяки максимальній яскравості кольору, сильним контрастам і прекрасному рівню деталізації. З величезного розмаїття композитів компанія віддає переваги листам із білим матовим покриттям — тоді кольори виходять дуже насиченими навіть на великих монохромних ділянках. Гарна градація тонів забезпечує точне відтворення. Білі і світлі області мають слабкий шовковистий блиск.

Багато серій композиту підходять під прямий друк на плоскодрукарських УФ-принтерах. УФ-друк на композиті забезпечує чудову стійкість, яскравість, не знебарвлюється на сонці. Крім того, в лінійці ECOBOND є серія ECOBOND PRINT, поверхня якої спеціально підготовлена ​​для друку. Таким чином, матеріал можна використовувати і для серійного виробництва.

Акриловий екран

Відбитки найбільших розмірів WhiteWall додатково оснащуються акриловим екраном товщиною 4-5 мм. Кришталево прозорий глянцевий акрил дає зображенням неперевершену глибину і незрівнянний контраст. Крім того, екран захищає твір мистецтва від негативних чинників (у тому числі, вандалізму) і збільшує його довговічність.

Компанія AVERS — ексклюзивний представник світових брендів у галузі реклами і будівництва, включаючи виробників АКП ECOBOND і акрилу ALTUGLAS. Бажаєте підібрати рішення для реклами, декору, образотворчого мистецтва або художніх інсталяцій? Звертайтеся до менеджерів у чат або за телефонами.