Червоний акрил ALTUGLAS для масштабної світлової вивіски ОЛДІ

30.08.2023
Кейси Акрил (оргскло)
Прочитали: 285
Червоний акрил ALTUGLAS для масштабної світлової вивіски ОЛДІ

Червоний акрил ALTUGLAS для масштабної світлової вивіски будівельного магазину ОЛДІ у київському ТЦ Retroville. Автор і виконавець проєкту – Українська Рекламна Агенція «Престиж» з Житомира. 

Основна складність роботи – фізичні розміри вивіски. Акрилові літери такого розміру взагалі мало хто робить. Як правило, в такому випадку беруть банерну тканину і натягують її на каркас. Але у замовника було певне бачення: літери мали бути з акрилу.

Загалом проєкт складається з чотирьох вивісок – дві великі, й дві – менші. Для прикладу, розмір літери «О» з великої вивіски – це майже 3х3 метра. Лицьову частину довелося зробити з двох частин, бо площі акрилового листа не вистачало на суцільний виріб. Висота літер на менших вивісках сягає 2-х метрів. 

Щоб лицьовий бік вивісок був стабільним, бо площа занадто велика, а товщина акрилу 3 мм, на задній стінці літери розміщено кути з прозорого акрилу на маленькій відстані один від одного. Це забезпечує акуратні рівномірні стики акрилу з боковинами. Також всередині літер є додаткові страхувальні закладні, що триматимуть площинність акрилу. Кожна буква має алюмінієвий каркас. 

Підсвічуються літери зсередини червоними світлодіодними лампами ELF. Червоний акрил обовʼязково треба підсвічувати саме червоним світлом, щоб досягти рівномірності кольору по всій площі. Біле світло може давати світліші плями. 

Щодо кріплення такої великої вивіски, то це окрема кропітка робота. На фасаді будівлі ТЦ кріпиться алюмінієвий профіль, до якого прикручується окремо кожна літера. Тут в компанії частого виходили з технічного завдання Retroville, оскільки на фасаді вже є інші вивіски. Але прорахунки та детальну розробку конструкції кріплення в компанії робили окремо спільно з проєктантами. 

Загалом на виготовлення та монтаж вивіски пішло 1,5 місяця. 

Українська Рекламна Агенція «Престиж» працює на рекламному ринку з 2006 року. Сьогодні компанія закриває весь спектр послуг з розробки, виготовлення та встановлення рекламних вивісок, виробництва супутніх рекламних матеріалів, брендування авто, поліграфічних послуг тощо. Діяльність рекламної агенції не обмежується Житомиром, серед клієнтів УРА «Престиж» є відомі компанії зі всієї України. 

Товари зі статті
Червоний 100.22013, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 984,51 ₴/м2
Сума: 12 287,09 ₴