Чорно-білий акрил ALTUGLAS NIGHT&DAY для вивіски кавʼярні

22.04.2024
Кейси Акрил (оргскло)
Прочитали: 27
Чорно-білий акрил ALTUGLAS NIGHT&DAY для вивіски кавʼярні

Чорно-білий акрил ALTUGLAS 3 мм серії NIGHT&DAY для вивіски кавʼярні Black Drop Coffee. Це робота компанії МЕГАПОЛІС, що спеціалізується на виготовленні зовнішньої реклами. 

Серія NIGHT&DAY – це насичений чорний колір вивіски із глянцевою поверхнею вдень, і яскравий білий колір із підсвічуванням зсередини в темний час доби. 

Боковини для літер виготовлені з ПВХ KOMAPRINT. Попри те, що серія в першу чергу розрахована під друк на поверхні, є досить затребуваною у виготовлені вивісок. Він добре гріється феном та формується. KOMAPRINT є дещо дешевшим за ПВХ VEKAPLAN, але достатньо гарним по якості. Боковини літер обклеєні рекламною плівкою ORACAL 641 чорного кольору із глянсевою поверхнею. 

Фігурне різання акрилу для світлових вивісок та інших рекламних виробів можна замовити безпосередньо в AVERS при купівлі матеріалу. 

Київська компанія МЕГАПОЛІС працює з 2014 року, ключовим видом діяльності компанії є виготовлення всіх видів наружної реклами: світлові обʼємні вивіски, брендування транспорту, виготовлення лайтбоксів та оформлення вітрин. 

Товари зі статті
Чорно-білий 126.28000, 3 мм ALTUGLAS NIGHT&DAY акрил листовий
лист
-
+
2 368,74 ₴/м2
Сума: 14 666,05 ₴
Білий KOMAPRINT ПВХ спінений, 4 мм
лист
-
+
510,86 ₴/м2
Сума: 3 194,15 ₴
Категории из статьи