Дзеркальний акрил — гарно та безпечно

26.06.2020
Корисна інформація Акрил (оргскло)
Прочитали: 4359
Дзеркальний акрил — гарно та безпечно

Дзеркальний акриловий лист Polycryl Mirror — легкий термопластичний матеріал, який використовується у найрізноманітніших галузях. Це довговічна заміна традиційним дзеркалам, легша, стійка і безпечна.

Інноваційні технології

Акрил Polycryl Mirror із тильною дзеркальною поверхнею отримують методом напилення або осадження металу. Найбільш надійний спосіб утворення металевої дзеркальної поверхні — це магнетронно-плазмове нанесення. Суцільний дзеркальний шар має захисне гідрофобне забарвлення.

Переваги

Дзеркальний акрил користується великим попитом, завдяки легкій вазі та удароміцності. Є багато вагомих причин, чому варто обирати саме його замість важкого і крихкого скла:

  • Універсальність. Його можна застосовувати практично повсюдно, наприклад, у оптичному обладнанні, будинках, в магазинах, офісах і багатьох інших місцях.
  • Ударостійкий. Акрилове дзеркало є стійким до ударів, міцним матеріалом. Таким чином, це найбільш підходяща альтернатива для шкіл, громадських і будь-яких інших місць, де важлива безпека.
  • Надзвичайно легка вага. Ще однією перевагою акрилового дзеркального листа є те, що він легкий, а також гнучкий і стійкий до руйнування.
  • Відносна бюджетність. Завдяки своїй довговічності, дзеркальний лист виявляється недорогим матеріалом. Це не тільки дешево, але і просто в обслуговуванні.

Монтаж

Для кріплення дзеркала або виробів із нього до поверхні можна використовувати клей або двосторонній скотч.

Сила зчеплення фарби до металевого шару при випробуваннях на зрушення склала не менше 18 Н/см2. При відриві фарба відшаровується, а метал залишається на пластику.

Якщо клейовий шов об'ємного виробу проходить по торцевій частині, сольвентні клеї можуть пошкодити дзеркальний шар поблизу місць склеювання. У цьому випадку пріоритет надається двокомпонентним акриловим або поліуретановим клеям.

При установці дзеркала в раму можна використовувати еластичні ущільнювачі на основі гуми ЕПДМ (етилен-пропілен-дієновий мономер).

Обробка

Важлива перевага акрилу перед звичайним склом — можливість різноманітного формування та виготовлення практично будь-яких конструкцій. Так, дзеркальний акрил без прогрівання можна зігнути в циліндр із мінімальним радіусом вигину 350 товщин листа, таким чином, щоб металевий шар, покритий фарбою, був на внутрішній стороні, а дзеркало — на зовнішній.

Також ці листи допускають неглибоке термоформування, наприклад, для виготовлення вигнутих напівциліндричних поверхонь, коли металевий дзеркальний шар не піддається розтягуванню.

Литі і екструдовані листи придатні для лазерного різання. Однак після цього процесу пластик не повинен контактувати з сольвентом або речовинами (клеями, скотчем, фарбами, лаками, очисниками, гумою), що містять розчинник або пластифікатори, оскільки є ризик появи тріщин через накопичені напруження.

Застосування

Коефіцієнти термічного розширення самого акрилу і металевого шару істотно відрізняються, тому матеріал рекомендується використовувати тільки в інтер'єрі. Це прекрасний вибір для створення рекламних конструкцій, табличок, вивісок, покажчиків, об'ємних літер, POP/POS-виробів, предметів декору, а також гарна альтернатива звичайним дзеркалам, що вставляються у раму.

Оригінально виглядає дзеркало з вигравіруваним зображенням на лицьовій поверхні акрилу і підсвічене з торця.

У компанії AVERS можна купити повний асортимент листів Polycryl Mirror, а також інші матеріали для реклами і дизайну. Звертайтеся у чат або за телефонами, щоб дізнатися ціну, познайомитися з усіма пропозиціями або обмінятися креативними ідеями.

Товари зі статті
Золото дзеркальне, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
3 075,30 ₴/м2
Сума: 19 228,31 ₴
Срібло дзеркальне, 2 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 998,74 ₴/м2
Сума: 12 497,12 ₴
Срібло дзеркальне, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
2 357,33 ₴/м2
Сума: 14 739,21 ₴