Ефектний в’їзд у місто

26.05.2021
Новинки
Прочитали: 2271
Ефектний в’їзд у місто

Перше, що бачить відвідувач, заїжджаючи у місто, — це навігаційна вивіска, яка формує певний образ та імідж. Вона має відбивати теплу і привабливу ідентичність міста, віддавати данину поваги історії, залишаючись актуальною та естетичною. Рекламна агенція T-STUDIO має великий досвід у створенні таких вивісок і точно знає, які матеріали гарантуватимуть привабливий зовнішній вигляд протягом тривалого часу. Гарний приклад — в’їзна вивіска до міста Сарни.

Про замовника

Відоме з 1885 року, місто Сарни знаходиться у Рівненській області України. Щоб поліпшити імідж регіону, міська влада вирішила оновити в’їзні знаки, зробити їх унікальними та осучаснити їхній зовнішній вигляд

Особливості проекту

Проект розроблявся спільно з представниками міської ради. Для того, щоб вивіска виглядала сучасно, було прийнято використати сучасні матеріали та світлодіодне підсвічування.

Основою для вивіски слугує металевий каркас, обшитий алюмінієвим композитом ECOBOND. Така конструкція є довговічною, витривалою, ремонтопридатною. До основи кріпляться підсвічені об’ємні букви та герб міста.

Об’ємні літери виготовлені із білого акрилу Altuglas завтовшки 5 мм та спіненого ПВХ KOMABRITE (на бортах 5 мм, на підошвах 8 мм завтовшки). Саме такі букви — оптимальний варіант для підсвічування, оскільки акрил найкраще відбиває та розсіює світло. Товщина матеріалу дозволяє отримати максимально жорстку конструкцію, з огляду на величину літер.

Герб міста виконаний із композиту та оздоблений кольоровою плівкою ORACAL 641. Оскільки ця частина композиції не підсвічена, було вирішено використати також світлоповертальну плівку PROFILUX, яка відбиває світло від фар автомобілів у темний час доби та виглядає дуже яскраво.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит — дуже довговічний матеріал, який поєднує переваги алюмінію та сучасних полімерів. Він мало важить, є витривалим та стійким до вандалізму, природніх катаклізмів, легко очищується та довго зберігає привабливість.

Акрил

Білий акрил — ідеальний вибір для світлових конструкцій завдяки чудовим оптичним властивостям. Крім того, матеріал зручно обробляти та легко формувати, щоб отримати різноманітні складні форми.

ПВХ КОМАBRITE

Спінений ПВХ — міцний, надійний та легкий термопласт. Це прекрасна основа для об’ємних букв, оскільки матеріал є достатньо жорстким і водночас його зручно обробляти. Приємна біла поверхня також є гарною підкладкою для друку.

ORACAL 641

Самоклейна плівка ORACAL 641 — один із найбільш популярних рекламних матеріалів. Плівка придатна до плотерного різання та представлена у 59 відтінках, що відкриває багато можливостей дизайнерам. Матеріал можна використовувати для перенесення рекламних зображень та декору як всередині, так і зовні приміщень.

PROFILUX

Світлоповертальні плівки PROFILUX найчастіше використовуються для виготовлення різноманітних дорожніх знаків. Водночас це гарне рішення і для рекламних конструкцій та вивісок, оскільки плівки дають можливість зробити рекламу більш яскравою та помітною вночі та ввечері без додаткового підсвічування.

Результат

Остаточний результат повною мірою задовольнив замовника. Обрані матеріали дозволили вкластися у необхідний бюджет та терміни. Вивіска виглядає дуже незвично за рахунок підсвічування: більшість аналогічних вивісок використовують лише стороннє підсвічування ліхтарями.

Коментар

Павло Тітечко, РА T-STUDIO:

«Ми підстрахувалися, тому використали акрил завтовшки 5 мм та ПВХ 5 і 8 мм. Букви є доволі великими, та й умови експлуатації є досить жорсткими. Так ми можемо бути впевненими у результаті та надати замовнику гарантію на п’ять років»

Про компанію T-STUDIO

Рекламне агентство T-STUDIO тривалий час працює на ринку зовнішньої реклами. Компанія пропонує замовникам увесь спектр робіт, пов’язаних із виготовленням вивісок, створенням рекламних конструкцій, брендуванням магазинів та транспортних засобів.

https://www.facebook.com/sarny.tstudio

https://www.instagram.com/sarny.tstudio/?igshid=wovzb1rrb3ps

Про AVERS

Компанія AVERS пропонує прекрасний вибір матеріалів для дизайну, реклами та будівництва. Потрібна професійна консультація? Звертайтеся до менеджерів — у чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 240 4533

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 5590