Звивиста вежа

29.05.2021
Новинки
Прочитали: 2167
Звивиста вежа

Міжнародна команда дизайнерів PARTISANS і BPD quadrangle розробили проект унікальної вежі 55 yonge для центру Торонто. Будова у 66 поверхів замінить застарілі будівлі та запропонує публіці привабливі комерційні і житлові приміщення.

Вежу виділяють її м'які лінії та звивисті вигини — від грайливого фасаду і до монументальної аркади на рівні вулиці, а також загальний профіль, який височить над горизонтом. Гармонійний і сучасний дизайн висотної будівлі привнесе у міський пейзаж надихаючу і високоякісну архітектуру.

Проект запропонує жителям Торонто нові офіси, торгові приміщення і майже 500 житлових квартир. Дизайнери прагнуть надати цілісний простір для роботи, життя і проведення часу. Завдяки тому, що всі ці функції об'єднані в одній будівлі, а також близькості до зупинок громадського транспорту, нова забудова буде відповідати потребам постійно зростаючого міста.

Працюєте над оновленням міського простору і створенням яскравих будівель? Рекомендація AVERS — алюмінієвий композит ECOBOND Metallic

Легкий і міцний матеріал — ідеальне рішення для облицювання. Поверхня з металевими вкрапленнями ефектно виблискує та сяє. Панелі прекрасно обробляються і витримують різні атмосферні явища.