Гарний і ефективний захист

15.05.2020
Кейси Акрил (оргскло)
Прочитали: 203
Гарний і ефективний захист

Дизайн-студія Factorydesign із Лондона запропонувала концепцію захисних екранів, які допоможуть пасажирам зберігати соціальну дистанцію під час авіаперельотів.

Комплект «Isolate» дозволяє швидко і бюджетно адаптувати салони літаків відповідно до вимог безпеки від вірусів. Тонкий захисний акриловий щит встановлюється між сусідніми кріслами літака і розділяє пасажирів, що сидять біля вікна і біля проходу, забезпечуючи максимальний особистий простір. Комплект легко розбирається і може монтуватися на сидіння будь-якої конструкції.

Акрилову перегородку підтримує полегшена стільниця. Прозорі матеріали пропускають світло і не порушують освітленість салону. При цьому всі поверхні дуже легко очистити від забруднень і продезінфікувати від вірусів.

Працюєте над актуальними проектами для захисту від вірусів? Ідеальним рішенням стане матовий напівпрозорий акрил Altuglas DUAL SATIN або POLYCRYL DUAL SATIN. Шовковиста поверхня м'яко розсіює світло, а листам можна надати найрізноманітнішу форму. Просте очищення і придатність до дезінфекції — важлива сучасний перевага.

Детальніше про матеріал