Графіті, що трансформує

01.08.2019
Кейси Самоклеючі плівки
Прочитали: 1964
Графіті, що трансформує

Унікальні роботи італійського художника Peeta ніби трансформують і розчиняють архітектурні споруди.

Абстрактні форми кружляють і врізаються в стіни, утворюючи сюжети, що нагадують роботи голландського художника-графіка Мауріца Корнелиса Ешера. Зображення створюють оптичні ілюзії і змінюються в залежності від кута огляду. У роботах поєднуються елементи графіті і абстрактного мистецтва.

В 2019 в рамках проекту Stadt.Wand.Kunst (відкрита міська художня галерея Мангейма, Німеччина) художник намалював геометричний малюнок на одному з будинків. Використовуючи чіткі лінії, вигнуті форми і різні відтінки синього, білого і сірого, Peeta візуально змінив край структури і створив новий фасад, зберігши при цьому початковий стиль.

Як і в багатьох інших роботах, обмежена колірна гама допомагає посилити ілюзію і протиставити твір навколишній архітектурі.

Чудовим помічником у подібних проектах може стати самоклейна плівка, з якою набагато легше створювати шедеври. Наприклад, Ritrama RI-JET 50 Deco-Wall розроблена спеціально для шорстких, рельєфних і складних поверхонь. Плівка гарантує прекрасну якість друку і тривалу службу, незважаючи на складні атмосферні умови. Гарний старт для творчості! Дізнайтеся подробиці у менеджерів АВЕРС в чаті або телефоном.

Товари зі статті