Ідеальний матеріал

23.01.2020
Кейси
Прочитали: 1899
Ідеальний матеріал

Італійський архітектор і дизайнер Мішель Де Луччі спроектував унікальний арт-об'єкт для серії виставок «Природа», які проходять в музеї MAXXI у Римі. Його інсталяція «L'anello Mancante» («Відсутня ланка») - це скульптурний елемент, що поєднує безліч ізольованих частин розірваного, відкритого ланцюга.

Кільцеподібна відкрита конструкція дає можливість ходити по внутрішній частині. Трубчаста оболонка покрита більш ніж 800 фрагментами «черепиці», виготовленої з акрилового каменю HI-MACS у альпійському білому відтінку. Система освітлення зі світлодіодними стрічками підкреслює об’єм, додає гру світла на поверхні, посилюючи відчуття тривимірності.

 

 

Вибір матеріалів виявився основним для виконання проекту. HI-MACS став ідеальним рішенням, оскільки його тверда поверхня прекрасно підходить для різноманітних архітектурних проектів. Вона є дуже стійкою до пошкоджень і простою в роботі, дозволяє створити візуально безшовну обробку. Непориста структура робить акриловий камінь досить стійким до забруднень.