Oramask 831 — чудовий вибір для піскоструминних робіт

22.01.2020
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 1975
Oramask 831 — чудовий вибір для піскоструминних робіт

Чи то офісна перегородка, вікно, душова кабіна або двері, скло з піскоструминною обробкою стає дедалі популярнішим вибором в дизайні. Оброблені вироби надзвичайно привабливо виглядають і забезпечують ідеальний баланс між прозорістю та конфіденційністю. «Секретний інгредієнт» прогнозованого виробничого процесу і якісного результату — правильна плівка для виготовлення трафарету під піскоструминну обробку. Ідеальний вибір — Oramask 831 від світового лідера ORAFOL Europe GmbH.

Про технологію

Піскоструминна обробка — це технологія обробки будь-яких поверхонь, в якій потік повітря з дрібними абразивними частинками (найчастіше використовується пісок) на великій швидкості подається на поверхню. У промисловості використовується для видалення будь-яких покриттів, очищення матеріалів або додання шорсткості гладкій поверхні скла. Завдяки цій технології, глянцева поверхня набуває матового ефекту з більш низьким коефіцієнтом світлоповертання.

Серед переваг такої обробки:

 • екологічність (на відміну від кислотного травлення тут не беруть участь шкідливі речовини);
 • стабільна якість зображення — обробка залишає постійний відбиток, малюнок не стирається і не сколюється;
 • елегантний вигляд і можливості для складного дизайну.

Травлене скло: естетично та сучасно

Скляні вироби з піскоструминними малюнками є надзвичайно функціональними:

 • Забезпечують конфіденційність. Під час абразивної обробки під високим тиском утворюється матова поверхня, яка знижує прозорість і «розмиває» будь-які деталі. Можна бачити форми і тіні об'єктів або людей, але не більше того.
 • Освітлюють кімнату. Оброблене скло — прекрасний варіант для виготовлення перегородок замість твердих непроникних стін. Світлоповертальна природа скла дозволяє освітлювати простір.
 • Дають можливість заощадити на електроенергії. Скло захищає від проникнення інтенсивних променів, що обігрівають приміщення. У спекотні місяці можна підтримувати нижчу внутрішню температуру.
 • Індивідуальні проекти. Напівпрозоре травлене скло може бути виготовлене з використанням креативних дизайнів або візерунків, щоб додати мистецьке розмаїття в будь-який простір.
 • Збільшують вартість нерухомості. Скло з піскоструминної обробкою може підвищити цінність архітектурного проекту. Крім естетичної привабливості, економія енергії, розсіяне світло і додаткова конфіденційність — всі ці фактори варто враховувати.

Плівки для піскоструминних робіт

Якісна плівка для піскоструминних робіт — найважливіша складова виробничого процесу. Вона покликана захищати необроблювану поверхню і повинна відповідати ряду вимог:

 • Знімний клей. Після обробки на поверхні не повинні залишатися будь-які рештки, вироби мають зберігатися чистими і красивими. Водночас клей повинен запобігати самостійному відклеюванню плівки від основи.
 • Гарна міцність і витривалість. При контакті з абразивом на плівці не повинні виникати тріщини або розриви.
 • Придатність до різання плотером. Плотерне різання — високотехнологічний процес, що заощаджує час і трудовитрати при вирізанні шаблонів.

Чудове рішення для піскоструминної обробки — спеціально розроблена для цього процесу плівка Oramask 831. Матеріал виробляє ORAFOL Europe GmbH — провідний виробник Європейського Союзу, що випускає різноманітні плівки для реклами, декору та інших завдань.

Піскоструминна ПВХ-плівка Oramask 831 призначена для широкого застосування в каменеобробних і художніх піскоструминних майстернях. Вона вирізняється більшою щільністю (товщина — 230 мкм) і міцністю.

Матеріал прекрасно поєднується з плотерними системами і чудово підходить для піскоструминної обробки на склі, пластику та дереві. В якості підкладки використовується папір із силіконовим покриттям (137 г/м2).

Для оптимальної роботи слід дотримуватися деяких рекомендацій:

 • надзвичайно важливо ретельно очистити поверхні, на які наноситься ПВХ-плівка, від пилу, жиру і будь-яких забруднень. Інакше може порушитися адгезія;
 • лаковані або пофарбовані поверхні повинні висохнути протягом не менше тижня і повністю затверднути;
 • сумісність лаків і фарб повинна бути перевірена користувачем перед нанесенням матеріалу.

Детальніше про цю плівку, а також інші матеріали для реклами, дизайну і будівництва можна дізнатися у менеджерів компанії АВЕРС. Звертайтеся в чат або за телефонами для професійної консультації.

Товари зі статті