Інженерні та комерційні світлоповертальні плівки Profilux

18.06.2019
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2408
Інженерні та комерційні світлоповертальні плівки Profilux

Світлоповертальна плівка це самоклейний матеріал, який використовується в багатьох сферах. Найчастіше продукція наноситься на дорожні покажчики, різноманітні попереджувальні таблички. Також матеріал застосовується у зовнішній рекламі, дизайні інтер'єру, декоруванні автомобілів. Компанія АВЕРС пропонує великий асортимент світлоповертальних плівок Profilux.

Плівки Profilux: різновиди і особливості

Існує дві технології спрямованого відбивання світла - за допомогою склокульок і мікропризм, які розміщують у внутрішньому шарі матеріалу. Плівки, в яких світлоповертання забезпечується шаром склокульок, характеризуються більш широким кутом відбиття, але меншою інтенсивністю світлового потоку. Використання мікропризм дозволяє звузити кут відбиття і збільшити інтенсивність світла.  Таким чином, дорожні знаки стають яскравішими в умовах поганої освітленості: вночі, в похмуру погоду.

Під брендом Profilux випускаються дві категорії плівок - комерційні та інженерні - з різними характеристиками.

Світлоповертальні плівки комерційного типу

Для світлоповертальних плівок комерційного типу найчастіше використовують склокульки. В асортименті представлено три назви із різною товщиною без підкладки і клею та різною основою (акриловою, вініловою або поліестеровою). Основні переваги цих матеріалів:

  • сумісність із трафаретним і цифровим друком печаткою (вінілова і акрилова основа);
  • здатність зберігати властивості в широкому температурному діапазоні (від -20 до 60°С);
  • просте різання плотером;
  • порівняно невисока вартість;
  • термін експлуатації зовні до трьох років.

Антивандальна плівка серії 83А після наклеювання видаляється маленькими фрагментами, що не дозволяє повністю зруйнувати готовий виріб за малий проміжок часу. Вона має білий колір і еластичну структуру.

На відміну від неї плівка на поліестеровій основі 83P не тягнеться. Цей матеріал випускається в п'яти кольорах. Він ідеально підходить для висікання плотером.

Плівка 83V має підвищену надійність, на вініл чудово лягають чорнила на основі сольвенту.

Інженерна світлоповертальна плівка

Може виготовлятися із застосуванням як склокульок, так і мікропризм. Оскільки плівка використовується в інфраструктурі і може впливати на безпеку дорожнього руху, до даного продукту висуваються підвищені вимоги щодо терміну служби (не менш 7 років) і коефіцієнту світлоповертання (регламентується ГОСТ 4100: 2014 року).

Плівка Profilux 88AF має акрилову основу. У її виготовленні використовуються спеціальні пластифікатори, що забезпечують високу еластичність і міцність. Цей матеріал придатний для трафаретного друку. Його можна застосовувати на рівних та злегка зігнутих, рельєфних поверхнях. Він підходить:

 

  • для виготовлення номерних знаків для автомобілів;
  • виробництва дорожніх знаків і покажчиків;
  • маркування транспортних засобів;
  • створення зовнішньої реклами, в тому числі на автомобілях.

Застосування світлоповертальних плівок

Сфера використання плівки безпосередньо залежить від її різновиду. Так, недорогий комерційний матеріал рекомендується для дорожніх умов із неінтенсивним трафіком, виготовлення тимчасових виробів і конструкцій.

Інженерна плівка коштує дорожче, але має кращі характеристики, тож краще витримує механічні пошкодження, тертя, вологу, оливи, сольовий туман та інші негативні чинники. Виробник рекомендує використовувати її на дорогах загального користування, міжнародних магістралях і міжміських дорогах.

Використання світлоповертальної плівки для обклеювання автомобілів і виготовлення зовнішніх рекламних конструкцій - чудове рішення, що дозволяє заощадити кошти. Здатність матеріалу відбивати світло позбавляє від необхідності додаткового підсвічування.

 

Компанія АВЕРС, що займається продажем різноманітних матеріалів для виготовлення реклами в Україні, пропонує плівку Profilux будь-якого типу за доступною вартістю.