Малювання на стінах — без проблем

26.05.2020
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2457
Малювання на стінах — без проблем

Для більшості з нас дошки для малювання крейдою асоціюються з класними дошками у школах. Однак сучасні дизайнери активно використовують їх і в інтер'єрах житлових будинків. А сучасні матеріали, наприклад Ritrama RI-1110/145 BlackBoard Vinyl, заохочують креативність і експерименти з цим рішенням для створення унікального декору.

Дошки для малювання в інтер'єрі: застосування

Впровадження класної дошки в інтер'єр квартири може бути практичним і приємним. Досить актуально використовувати такі дошки для прикраси кухонь та ігрових кімнат, хоча вони чудово впишуться і в інші приміщення — вітальні, передпокої і навіть ванні кімнати.

Місця для малювання можуть стати цікавим чорним акцентом на стіні, дозволяють зонувати приміщення, окреслити унікальний простір для навчання і творчості. На них можна змінювати малюнки або написи у будь-який час необмежену кількість разів.

Можливості практично нескінченні. Крейдяні дошки можна використовувати:

  • для творчості дітей та дорослих. Будь-який дорослий знає, що діти люблять малювати не тільки в альбомах, а й на шпалерах, меблях. Грифельні, маркерні і крейдяні стіни — ідеальне рішення такої проблеми, яке гідно оцінить кожна дитина;
  • для будь-якої області, де необхідні етикетки, наприклад, полиці або ящики — таке рішення може допомогти зробити організацію менш рутинною і веселішою;
  • для комунікації господарів і гостей будинку. На такі місця можна наносити мотиваційні написи, надавати будь-які інструкції або навіть використовувати як гостьову книгу;
  • для нагадувань, рецептів або меню, списків справ.

Ritrama RI-1110/145 BlackBoard Vinyl: переваги

Для того, щоб отримати простір для малювання крейдою, зовсім не обов'язково купувати спеціальну дошку. Плівка Ritrama дозволяє створювати такий простір абсолютно у будь-якому місці.

Важлива перевага даного рішення — придатність до нанесення на різні поверхні, що створює прекрасні можливості для оформлення інтер'єру з індивідуальним підходом і яскравими акцентами.

Наприклад, таким чином можна оформити невелику частину меблів, предмет декору або створити акцентну стіну для захопливого і стимулюючого дизайну.

Крім стандартних форм, можна використовувати різання і висікання для створення різноманітних стікерів.

Ще одна перевага — декорування інтер'єру плівкою для крейдяної дошки є простим і недорогим, водночас можна отримати чудову гладку і довговічну поверхню для письма та малювання. Термін служби плівки всередині приміщення обмежений тільки механічними зносом і пошкодженнями внаслідок недбалої експлуатації. При цьому, якщо буде потрібно оновлення інтер'єру, видалення плівки теж не буде проблематичним.

Отже, використання крейдяної плівки Ritrama — прекрасне рішення для створення шкільної дошки у інтер'єрі будь-якого стилю. Самоклейна плівка гарно виглядає, підходить для будь-яких приміщень і легко наноситься.

У компанії AVERS можна купити величезний асортимент різноманітних самоклейних плівок для реклами і дизайну. Звертайтеся у чат або за телефонами — наші менеджери радо познайомлять вас із продукцією, проконсультують із технологічних питань, зокрема, з техніки нанесення і поділяться креативними ідеями.

 

Товари зі статті