Матове скло для зберігання пляшок з вином

06.08.2023
Креатив Акрил (оргскло)
Прочитали: 321
Матове скло для зберігання пляшок з вином

Винний підвал у приватному будинку – матове скло, правильне освітлення та досить проста ідея. 

Зберігання винних пляшок у сучасному інтерʼєрі зі збереженням властивостей напою. Місце для зберігання можна зробити будь-якого розміру – від відокремленого приміщення до невеличкого корнера в коридорі. 

На фото приклад винного льоху у приватному будинку, де добре спроєктоване скління та освітлення перетворили цей простір на центр уваги.

Винну кімнату видно як зі сходів, так і з великої ванної кімнати в підвалі, її було спроєктовано як ключову особливість триповерхового будинку в Монреалі. Завдяки матовим скляним стінкам і яскравому освітленню пляшки частково видно, вони виглядають як сітка плям на поверхні білого об’ємного простору. 

Зробити звичайне скло матовим можна за допомогою спеціальної самоклейної плівки для декорування скла Oracal 8510 090 – це найпростіший та найдешевший спосіб перетворити звичайне скло або акрилову стінку на матову напівпрозору перегородку. 

Більш коштовний варіант – матовий молочний акрил в товщині 6 мм із сатиновою поверхнею з обох боків для більш тривалої експлуатації та люксового вигляду кімнати. 

Плівку для декорування та акрил ALTUGLAS DUAL SATIN можна придбати на avers.ua. 

Нижче представлені ще кілька ідей для облаштування місць для зберігання вина в будинку або квартирі. 

Комора зі скляним фасадом на всю висоту кімнати, що пропонує багато місця для зберігання їжі, посуду та пляшок. 

Шестикутні теракотові модулі з матеріалу на основі глини для зберігання пляшок. Глина добре тримає температуру, у спекотні дні може тримати нижчу температуру, і загалом достатньо стабільна за температурою.