Меблі з акрилу: неймовірна легкість

21.11.2019
Корисна інформація Акрил (оргскло)
Прочитали: 2926
Меблі з акрилу: неймовірна легкість

У невеликих приміщеннях — офісах або квартирах — доволі актуальною проблемою є розставити меблі так, щоб захаращувати простір. Акрилові меблі — це вишукане, привабливе і водночас функціональне рішення. Сьогодні до нього вдаються у багатьох будинках, щоб візуально «полегшити» дизайн або створити контраст з вінтажними предметами. Гарні прозорі вироби роблять чарівним будь-який простір. Поговоримо про використання меблів із акрилу докладніше.

Переваги використання акрилу для виготовлення меблів

Акрил — є досить популярним матеріалом не тільки серед рекламістів, але і дизайнерів, архітекторів і домовласників, завдяки ряду ключових переваг:

 • універсальність і чудова ударостійкість. Він в 17 разів міцніше ніж скло і при цьому практично вдвічі менше важить.
 • Привабливий зовнішній вигляд і відсутність пожовтіння протягом тривалого часу. Через роки вироби з акрилу виглядають як новенькі.
 • З акрилу можна виготовляти предмети будь-якої мислимої форми і будь-якого дизайну. Це можуть бути як лінійні форми, так і різноманітні криві, звивисті.
 • Акрил чудово комбінується з іншими матеріалами, наприклад, можна виготовити не тільки предмет меблів, але і якийсь окремий елемент, скажімо, ніжки у текстильного крісла.
 • Окрім кристально прозорих листів на ринку представлені кольорові листи акрилу, а прозорі можна тонувати або обкантовувати фарбами для отримання неймовірних ефектів.
 • Акрилові меблі є цілком безпечними для використання в дитячих кімнатах, якщо застосовуються за призначенням і при належній температурі.

Приклади використання меблів із акрилу

Мода на прозорі меблі з'явилася ще в 1930-і роки. Її використовували прихильники стилю ар-деко. Сьогодні такі меблі прекрасно вписуються в інтер'єр, виконаний і в інших стилях (класичному, сучасному). Вони створюють ефект легкості, невагомості, часто їх ніби не видно:

 • Акрилові столи і стільці стануть гарним рішенням для їдальні, де потрібно розмістити велику кількість людей у ​​відносно невеликому просторі.
 • Різні лави, журнальні столики прекрасно впишуться в дизайн віталень.
 • Невеликі стелажі і полиці химерних форм стануть прекрасною заміною громіздких меблів.
 • Акрилові предмети декору (вази, посуд, годинники, тримачі журналів, акрилові коробочки для дрібниць) прикрасять будь-яку кімнату, включаючи ванну.
 • Деякі виробники обрали акрил для виготовлення роялів і фортепіано. Такі музичні інструменти, незважаючи на значні габарити, створюють відчуття легкості і візуально не «крадуть» простір в маленьких приміщеннях.

Догляд за меблями з акрилу

Ще одна чудова перевага меблів з акрилу — надзвичайно легкий догляд. Її необхідно протирати від пилу. При цьому важливо не використовувати склоочисник або будь-який інший продукт, що містить аміак, оскільки хімічна реакція може спровокувати помутніння або пошкодження поверхні акрилового листа.

На ринку представлені спеціальні засоби для очищення акрилу, хоча подібні розчини можна виготовити і в домашніх умовах, використовуючи натуральні інгредієнти. Втім, в більшості випадків достатньо звичайної води в комплексі з м'якою неабразивною тканиною.

Невеликі подряпини можна усунути самостійно за допомогою спеціальних засобів для полірування. Деякі серйозні пошкодження (наприклад, якщо на меблі впало щось важке) можна відполірувати за допомогою професіоналів.

Не варто боятися впливу сонячних променів. Всупереч поширеній думці, сонячне світло не чинить негативний вплив на акрилові меблі. Матеріал є повністю інертним у твердій формі і не знебарвлюється на сонці. Також він не боїться і надмірного тепла — температура експлуатації досягає 95°С. Але важливо пам'ятати, при роботі з гарячими предметами з духовки або плити, необхідно використовувати захисне покриття.

Отже, меблі з акрилу чудово виглядають, водночас відрізняється міцністю і практичністю. Ідеальний варіант як для маленьких сучасних квартир або офісів, так і великих приватних будинків.

Компанія АВЕРС пропонує на українському ринку першокласні акрилові листи від провідних світових виробників. Менеджери з задоволенням допоможуть підібрати необхідний варіант з урахуванням виробничих вимог. Звертайтеся в чат або за телефонами.

Товари зі статті
Молочний, 8 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
3 432,60 ₴/м2
Сума: 21 462,33 ₴
Прозорий, 15 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
6 968,54 ₴/м2
Сума: 41 811,24 ₴
Прозорий, 20 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
9 809,42 ₴/м2
Сума: 58 856,52 ₴
Прозорий, 10 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
4 110,10 ₴/м2
Сума: 25 698,40 ₴
Sale
Прозорий, 12 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
35 582,60 ₴/м2
4 951,12 ₴/м2
Сума: 30 956,88 ₴
Прозорий, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 076,10 ₴/м2
Сума: 6 728,32 ₴
Прозорий, 4 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 435,20 ₴/м2
Сума: 8 973,59 ₴
Прозорий, 5 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 847,37 ₴/м2
Сума: 11 550,68 ₴
Прозорий, 6 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
2 295,85 ₴/м2
Сума: 14 354,80 ₴
Прозорий, 8 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
3 157,69 ₴/м2
Сума: 19 743,46 ₴