Медитативний інтер'єр

19.03.2021
Корисна інформація Застосування матеріалів Самоклеючі плівки
Прочитали: 2160
Медитативний інтер'єр

Під час глобальної пандемії ми значно більше часу проводимо вдома. Звичний інтер'єр міг встигнути набриднути, тому виникає необхідність внести деякі зміни. На думку експертів архітектурного порталу archdaily.com, зелені відтінки в домашньому просторі істотно впливають на рівень спокою і безтурботності жителів. Крім того, такі тони відповідають сучасним трендам і підходять практично до будь-якого стилю.

Переваги зеленого в дизайні

Кольорове наповнення внутрішнього простору впливає на наше сприйняття інтер'єру, а також на наші почуття і поведінку. Світлий інтер'єр здається більш просторим, темні тони роблять кімнати візуально меншими. Згідно з дослідженнями німецького психіатра Курта Гольдштейна, відтінки з довгими хвилями — червоний або помаранчевий, спонукають до активних дій. Кольори з коротшою довжиною хвилі, наприклад, зелений і синій, викликають заспокоєння.

Люди інстинктивно пов'язують зелений колір із природою і рослинністю, оновленням і процвітанням. Також зелений асоціюється з рухом і розвитком — саме такі функції він виконує в світлофорах і інфографіці.

Зелені стіни, предмети декору і жива зелень стають важливими джерелами натхнення і емоційного комфорту. Цей відтінок добре поєднується з нейтральними сірими і коричневими тонами, прекрасно контрастує з теплими червоними, жовтими і помаранчевими.

Самоклейні плівки: універсальний рецепт

Для того, щоб оновити внутрішній простір і додати освіжаючої зелені, не обов'язково робити ремонт або повністю змінювати колір стін і купувати нові меблі. Самоклейні плівки ORACAL 641 допоможуть швидко і безпроблемно додати декоративні елементи на стіну, подарувати нове життя меблям і дверям.

У палітрі ORACAL 641 присутні відразу кілька світлих і темних зелених відтінків. Плівка елегантно виглядає і добре обробляється плотером, тому можна вирізати найрізноманітніші візерунки і наносити їх на різні поверхні. Легке видалення без залишків дозволяє змінювати оформлення інтер'єру і додавати акценти так часто, як забажає ваш настрій.

Прекрасним рішенням для інтер'єру стане також м'ятна плівка ORACAL 8810 055. Вона забезпечує ефект легкої паморозі та призначена для декорування скляних поверхонь — фасадів меблів, дверей, перегородок.

Компанія AVERS пропонує величезний вибір рішень для оформлення інтер'єру. Хочете дізнатися про різні серії самоклейних плівок та інші матеріали? Звертайтеся до менеджерів —  у чат або за телефонами.