Медовий інтер'єр

04.05.2021
Новинки
Прочитали: 2213
Медовий інтер'єр

Грузинська «Лабораторія архітектури №3» незвичайним чином оформила інтер'єр кафе та магазину з продажу меду zzip в Тбілісі (Грузія). Головним дизайнерським акцентом стала велика кругла конструкція з різними видами меду.

Zzip — це перший магазин для компанії, що спеціалізується на виготовленні медових продуктів. Його площа всього 60 м2. Дизайнери прагнули підкреслити основні цінності нового бренду: близькість до природи, функціональність і екологічність.

Згідно із задумом, сонцеподібна структура найкраще передає ці цінності та дає можливість справити помітне візуальне враження на відвідувачів. Цікава домінанта інтер'єру одночасно служить стендом для демонстрації різних видів меду.

Облицьована дзеркалами стеля робить простір більш легким і яскравим, особливо, вдень, коли в ній відбивається природне світло.

Хочете створити незвичайну інсталяцію в інтер'єрі? Рекомендація AVERS — АКП ECOBOND HIGH GLOSS. Цей легкий і міцний сучасний матеріал прекрасно обробляється і підходить для створення складних конструкцій. Високоглянцева поверхня зі ступенем блиску до 95% виглядає дуже привабливо і не деформується під час згинання або вальцювання. Ще один плюс — легка вага матеріалу і, відповідно, великогабаритних конструкцій.

Прекрасним доповненням до будь-якого інтер'єру також стане і дзеркальне оздоблення стель, стін або різноманітних елементів декору. Чудове світлоповертання АКП ECOBOND DECO Mirror, а також гарна площинність панелей роблять їх ідеальною альтернативою традиційним дзеркалам. Панелі не б'ються, тому є абсолютно безпечними для людних місць, витримують різноманітні негативні впливи, не вимагають складного догляду.