Ракель ORAFOL для монтажу самоклейних плівок

03.05.2021
Новинки
Прочитали: 2287
Ракель ORAFOL для монтажу самоклейних плівок

Спеціаліст із нанесення самоклейної плівки без ракеля схожий на кухаря без лопатки. Цей важливий інструмент заслуговує на окремий огляд. Компанія ORAFOL пропонує широкий асортимент ракелів, які допоможуть маневрувати і наносити графіку максимально плавно і рівномірно.

Для чого потрібен ракель

При використанні високоякісних плівок важливо використовувати найкращі продукти для нанесення, щоб уникнути розривів і подряпин. Ракель для плівки  — багаторазовий гнучкий інструмент, який застосовується для розгладження плівки по поверхні, дає можливість видалити бульбашки повітря з-під плівки. Таким чином, можна запобігти появі нерівностей або пошкодженню матеріалу, гарантувати привабливий остаточний результат.

Різновиди

Ракелі для плівки бувають різних розмірів і виготовляються з різних матеріалів. Оптимальний вибір залежить від конкретного застосування:

  • М'які пластикові ракелі ORAFOL виготовляються з високоякісних матеріалів і забезпечують гарне ковзання. Закруглені кути допомагають запобігти пошкодженню плівки. Пластикові ракелі підходять для нанесення на плоску поверхню, а також є досить гнучкими для гофрованих або профільованих поверхонь.
  • Щільні повстяні ракелі — ідеальний інструмент для обклеювання транспортних засобів. Вони є досить гнучкими, щоб наносити вінілову графіку у вузьких кутах і навколо складних кривих, створюють достатній тиск при розтягуванні плівки до поглиблення або складки на боці транспортного засобу. При цьому вони є досить м'якими, щоб запобігти уникнути появи подряпин на вінілі. Повстяні ракелі слід використовувати тільки для сухих робіт. Щойно повсть намокне, вона починає розпадатися.
  • Комбіновані ракелі. Ідеальний інструмент для професіоналів, що часто стикаються з різними завданнями. Він підходить і для мокрого, і для сухого нанесення плівки на різні типи поверхонь.

Деякі рекомендації

Перед тим, як розпочати наносити вініл, дуже важливо перевірити краї ракеля: вони повинні бути гладкими і прямими. Використання ракеля з зазублинами, вигнутими або нерівними краями часто призводить до утворення бульбашок. Край із зазублинами або задирками можна заточити, якщо енергійно потерти його об один із двох валиків або ребер у центрі іншого ракеля.

Кут, під яким ви тримаєте ракель, має вирішальне значення для успіху. Рекомендується тримати інструмент під кутом 30°, встановлюючи за один раз приблизно 1 см вінілу. Важливо, щоб ракель рухався по зображенню по ПРЯМІЙ лінії.

Компанія AVERS пропонує українським рекламістам прекрасну колекцію матеріалів для виготовлення реклами та обклеювання автомобілів ORAFOL, а також ідеальні інструменти для роботи з ними. Бажаєте отримати докладні рекомендації? Звертайтеся до менеджерів — у чат або за телефоном.