Містер Сміттєве Колесо

03.05.2019
Кейси
Прочитали: 2002
Містер Сміттєве Колесо

Містер Сміттєве Колесо, плавучий механізм із великими круглими мультяшними очима, прикріпленими до капюшона-тенту, був встановлений в Балтиморській гавані в 2014 році. Відтоді сміттєзбиральний об'єкт «перехопив» 638 594 поліетиленові пакети, більш ніж 1 000 000 контейнерів з пінопласту, 150 мільйонів недопалків і навіть одного королівського пітона.

Розумна машина працює на сонячній енергії. Вона збирає сміття з води, і за допомогою конвеєрної стрічки переправляє його для переробки та утилізації в сміттєвий контейнер, розташований на окремій баржі. За переробкою сміття можна стежити в режимі реального часу на спеціальному сайті.

Пристрій було створено моряком і інженером Джоном Келлетт, небайдужим до того, що на набережній Балтимора накопичуються гори сміття. Винахідник не зупинився на досягнутому, і у Містера Сміттєвого Колеса з'явилися два більш потужних кузени: Професор Сміттєве Колесо і Капітан Сміттєве Колесо. У найближчих планах - встановити подібні пристрої в інших містах США та за кордоном.