Мода як мистецтво

18.09.2019
Корисна інформація Акрил (оргскло)
Прочитали: 1985
Мода як мистецтво

Продовжуємо серію публікацій про цікаві проекти, відзначені престижною нагородою Red Dot. Max Mara створив цікаву експозицію для виставки в Сеулі (Південна Корея), що демонструє багату історичну спадщину цього модного будинку.

Вражаюча архітектурна споруда розміщувалася в просторому Арт-холі Dongdaemun Design Plaza. Значний купол ніби проявляється з темряви. Його розкіш підкреслює гра світла і тіні, а композиція «вступає в діалог» з архітектурними спорудами навколо.

Натхненні утопічними монолітами французького архітектора Етьєна-Луї Булле, символічні геометричні лінії визначають відкриту структуру, яку можна перетинати в будь-якому напрямку, пропонуючи кожному відвідувачу свій особистий шлях до таємниць бренду Max Mara.

Внутрішня частина складається з великого сховища: спеціально для виставки були створені сім своєрідних «кунсткамер». Кожна з них — це кімната, що нагадує вишукану скриню зі скарбами та відкриває доступ до динамічної, пульсуючої подорожі-розповіді. Тут розгортається історія знаменитого модного бренду з 1950-х років до наших днів, розкривається захоплюючий сценарій, характерний для кожного десятиліття, задуманий, щоб встановити зв'язок між одягом і багатою колекцією предметів, ароматів, звуків музики, історичних зображень і театральних декорацій.

Цифрові проекції, спрямовані на простір, огортають спостерігача таємничими зображеннями тканин, костюмів і тіл.

Експозиція розкриває художню цінність і постійні інновації, які завжди були характерними для культового бренду Max Mara.

Якщо у вашому дизайн-проект передбачається використання матеріалу, який при денному освітленні виглядає кольоровим, а при підсвічуванні пропускає і розсіює світло і зовні виглядає яскраво-білим або насичено блакитним — зверніть увагу на акрил Altuglas Night & Day. Це чудове рішення для контрастної реклами в денний і нічний час доби. Діапазон кольорів включає Green & White (зелений і білий), Grey & White (сірий і білий), Black & Red (чорний і червоний), Black & Green (чорний і зелений), Black & Blue (чорний і синій).

Товари зі статті
Чорно-білий 126.28000, 3 мм ALTUGLAS NIGHT&DAY акрил листовий
лист
-
+
2 283,57 ₴/м2
Сума: 14 138,72 ₴
Сіро-білий 126.28022, 3 мм ALTUGLAS NIGHT&DAY акрил листовий
лист
-
+
2 283,57 ₴/м2
Сума: 14 138,72 ₴