Модний дизайн з плівками Oracal

07.02.2019
Корисна інформація Застосування матеріалів Плівки плоттерні
Прочитали: 165
Модний дизайн з плівками Oracal

Яскраві кольори - один з провідних трендів в графічному дизайні в 2019 році. Соковиті відтінки впадають в очі, підвищують настрій і залишаються в пам'яті. Розкішна палітра кольорових плівок Oracal 8500 і Oracal 641 пропонує безліч варіацій для рекламного та інтер'єрного дизайну. Які ж тони будуть найактуальнішими найближчим часом?

Коралово-червоний

Яскравий і надзвичайно ніжний кораловий відтінок дарує теплі обійми, пропонує комфорт і позитивний настрій. Він допомагає відволіктися від суєти цифрових технологій, знайти щось автентичне, інтимне і людяне. Рекламні вироби із коралово-червоної плівки Oracal 8500 з відтінком 323 виглядають напрочуд гарно.

Генціановий синій

Генціановий синій символізує повагу, силу, асоціюється із надійністю і стабільністю, високим інтелектом і консерватизмом. Oracal 641 з відтінком 051 підкреслить значення будь-якого проекту.

Золотисто-жовтий

Золотистий відтінок жовтого - це колір багатства, процвітання і успіху. Ідеальний вибір для реклами будь-якого бренду. В інтер'єрі цей приємний тон наповнює все теплом і світлом, викликає асоціації з хоробрістю і мудрістю. Додайте Oracal 8100 з золотисто-жовтим відтінком 020 - і зображення засяє новими фарбами.

Ліловий

Вишуканий і загадковий ліловий відтінок інтригує, спонукає до споглядання і медитації. Він надихає на творчість, переконує прямувати до мети. Спробуйте використати лілову плівку Oracal 8500 з відтінком 012 - результат вас не розчарує.

Пастельно-помаранчевий

Веселий і життєрадісний помаранчевий колір ніколи не виходить з моди. Він є особливо актуальним в холодну пору року, оскільки нагадує про сонце і яскраві весняно-літні фарби. Матова поверхня пастельно-помаранчевої плівки 035 Oracal 641 має дуже стильний вигляд.

Королівський синій

Королівський синій - глибокий і живий відтінок з історією. Кажуть, що саме такого кольору була сукня у королеви Великобританії Шарлотти. Спокійний і гармонійний тон нагадує про море. Спробуйте Oracal 641 з відтінком 049 в поєднанні з білою або сріблястою плівкою - і ефект буде справді вражаючим.

В асортименті кольорових плівок Oracal 8500 і Oracal 641 для дизайну та інтер'єру представлено і безліч інших цікавих відтінків. Широка лінійка дає величезний простір для творчих експериментів. Щоб ще більше надихнути дизайнерів, компанія АВЕРС пропонує дуже цікаві ціни на цю продукцію.

 

Товари зі статті