Незвичайний акрил

03.03.2021
Застосування матеріалів Кейси Акрил (оргскло)
Прочитали: 2218
Незвичайний акрил

Гарна вивіска — потужний інструмент реклами та брендингу, а ефектний дизайн і незвичайні матеріали — ще й прекрасний спосіб виділитися серед конкурентів. Серія акрилу Altuglas Night & Day має унікальну властивість змінювати колір залежно від часу доби. А конструкції з такого акрилу — прекрасно привертати увагу в будь-який час дня і ночі, — вважають у рекламному агентстві GARAZD. Саме на цьому матеріалі зосередилася команда GARAZD при виготовленні нової вивіски Wood & Metal.

Про замовника

Українська компанія Wood & Metal вже більше десяти років спеціалізується на виготовленні міжкімнатних та металевих дверей, меблевих фасадів. Підприємство використовує в роботі сучасне обладнання та матеріали, тому вивіска Wood & Metal також повинна була відбивати корпоративний підхід до роботи і відповідати актуальним дизайнерським трендам.

Особливості проекту

Офіс Wood & Metal знаходиться в історичному місці. До вивісок, розташованих на будівлі, висуваються серйозні вимоги — вони повинні бути не більше 3м2, не можна використовувати конструкції, що занадто виступають. При цьому компанія мала намір заявити про себе, привернути увагу до бренду і виділитися.

Акрил Altuglas Night & Day ідеально підійшов для виготовлення об'ємних букв і логотипу. Незвичайний матеріал здатний змінювати колір із чорного на білий залежно від освітлення. Контражурне і торцеве підсвічування зробили вивіску ще яскравішою.

Крім того, литий акрил Night & Day є дуже стійким до хімікатів і атмосферних чинників, що важливо для Маріуполя: в місті велика кількість заводів, що впливає на навколишнє середовище. Також поруч знаходиться морське узбережжя, через що постійно змінюється вологість повітря.

Акрил Altuglas Night & Day

Акрил Altuglas Night & Day у денному освітленні виглядає чорним. У темний час доби він пропускає і розсіює світло і стає яскраво-білим (або кольоровим — у залежності від різновиду). На фото, якими з нами поділилася команда GARAZD, якраз ідеально представлені властивості Night & Day.

Крім того, матеріал має всі переваги «традиційного» акрилу — прекрасно обробляється і формується, не боїться вологи, високих температур, хімікатів та інших негативних впливів, відрізняється надійністю і довговічністю.

Результат

Вивіска з Altuglas Night & Day прекрасно виглядає, в будь-який час доби впадає в око і привертає увагу. Акрилові літери виглядають дуже сучасно, а незвичайний матеріал підкреслює інноваційний підхід бренду. Конструкція повністю виправдала очікування як Wood & Metal, так і рекламного агентства GARAZD.

Коментар

Георгій, керівник рекламного агентства GARAZD:

Це не перший об'єкт, де нами використовується акрил Altuglas Night & Day, ми були впевнені в результаті, знаючи, що пропонуємо замовнику матеріал не тільки з хорошими технічними характеристиками, але і чудовим зовнішнім виглядом. Варто відзначити поєднання в одному матеріалі матової та глянцевої поверхні, що дозволяє домогтися бажаного візуального ефекту. Крім того, литий акрил Altuglas серії Night & Day прекрасно піддається як механічній, так і лазерній обробці, має стабільні експлуатаційні показники в регіонах із агресивними кліматичними та екологічними умовами.

Про компанію GARAZD

Рекламне агентство GARAZD займається виготовленням зовнішньої реклами та сувенірної продукції. Власне обладнання, досвід і професійна команда дають можливість якісно обслуговувати клієнтів по всій Україні, працювати з великими державними і приватними компаніями.

https://www.instagram.com/garazd_mrpl/

https://www.facebook.com/MRPLabs

Про AVERS

Компанія AVERS пропонує українським дизайнерам і рекламістам великий вибір матеріалів для найрізноманітніших рекламних конструкцій. Бажаєте отримати оптимальне рішення для конкретного завдання? Звертайтеся в чат або за телефонами.

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 240 4533

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 5590