Новий вид реклами в місцях продажів

25.06.2019
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2062
Новий вид реклами в місцях продажів

Конвеєр біля каси в магазині — ідеальне місце, щоб донести рекламне повідомлення до споживача. Його всі проходять, і всі біля нього зупиняються, тому на яскравий макет обов'язково звернуть увагу. Інтерес до такого, поки що нестандартного, різновиду реклами неухильно зростає в усьому світі. Тим часом, рішень, що дозволяють нанести зображення на транспортну стрічку, не так вже й багато. Але в портфоліо компанії АВЕРС є і таке.

Переваги реклами на конвеєрі

Як вже говорилося, через касу проходять абсолютно всі відвідувачі магазину. Відповідно, важливою перевагою є максимальне охоплення споживачів.

Також варто виділити і універсальність — макет може стосуватися як безпосередньо пропозицій або сервісів магазину, так і сторонніх організацій. Як показує світова практика, подібні кампанії з успіхом проводять виробники продуктів харчування і напоїв, побутової техніки, банки, страхові компанії та багато інших. Досить ефективно «працює» на цьому місці і соціальна реклама.

Розміщувати рекламу на стрічці вигідно і самому супермаркету — міжнародні дослідження показують, що користувачам подобаються яскраві незвичайні стрічки замість звичних чорних.

Умови завдання

Отже, потрібно нанести зображення на прогумовану транспортну стрічку. Щоб вона не була слизькою, її необхідно покрити матовим ламінатом. Важлива умова — привабливий зовнішній вигляд, незважаючи на досить жорсткі умови експлуатації — на стрічку постійно кладуть різний товар, потрапляє волога, оливи і хімікати.

Рішення

Численні тестування дозволили компанії АВЕРС вивести ідеальну «формулу» успішного нанесення реклами на цей вид носія. Чудовим рішенням стала плівка Ritrama RI-JET 50 Deco-wall. Це лита плівка, що має дуже малу товщину (50 мкм) і спеціальний клейовий шар із гарною адгезією до складних поверхонь, зокрема і до гуми. І на цій плівці прекрасно виглядає сольвентний друк.

Другим «секретним інгредієнтом» стане плівка для ламінування Ritrama RI-121/200 Floor Talker. Завдяки їй не будуть ковзати продукти і спроститься подальший демонтаж. Посилений клейовий шар дозволить витримати жорсткі умови експлуатації.

Ritrama RI-JET 50 Deco-Wall

Лита глянцева ПВХ-плівка відмінно клеїться на шорсткі, рельєфні і складні поверхні. Спеціальні мікроканали в клейовому шарі дозволяють уникати появи повітряних бульбашок при нанесенні на поверхню (технологія AirFlow).

Висока якість матеріалу гарантує відмінну якість друку сольвентними, екосольвентними, латексними та УФ-чорнилами.

RI-121/200 FLOOR TALKER

Прозора рельєфна (із ембосуванням) ПВХ-плівка призначена для використання як зовнішній шар для підлогової графіки, що захищає її від стирання і УФ-випромінювання. Запобігає ковзанню. Відмінно витримує екстремальні температури, а також контакт з водою і хімікатами.

Робочий процес

Щоб виготовити рекламні фрагменти, необхідно нанести друк і витримати рекомендований виробником час (до 24 годин) для видалення носія чорнила, а після цього ламінувати. Згодом необхідний макет вирізається з «сендвіча» на плотері. Він повинен мати закруглені кути для мінімізації ризику підриву плівки по кутах (загальне правило для плівок, які працюють у важких умовах).

Далі матеріал клеять на транспортну стрічку, попередньо видаливши з неї сторонні речовини (зробити це можна ізопропіловим спиртом). Після наклеювання транспортна стрічка, на яку нанесена плівка, повинна бути знерухомлена мінімум 12 годин, а краще 24 (вкрай необхідна умова, оскільки в цих плівках використовується акриловий клей, адгезія якого збільшується з часом).

Приблизний термін експлуатації готового виробу — близько місяця, після чого плівку можна без проблем видалити.

Отже, компанія АВЕРС пропонує цікаве готове рішення для нанесення реклами на конвеєрні стрічки в місцях продажів. Цей незвичайний вид реклами, безсумнівно, зацікавить власників різних брендів. Дізнатися вартість плівок і отримати професійну консультацію можна за телефонами або в чаті. Звертайтеся:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 784 1754

Товари зі статті