Новорічний декор із дзеркального акрилу

07.12.2020
Корисна інформація Акрил (оргскло)
Прочитали: 2246
Новорічний декор із дзеркального акрилу

Новорічна казка незабаром і, звісно, практично кожен із нас прагне відтворити казкову атмосферу у себе вдома. Хтось уже захищає ялинку від кота, хтось тільки-тільки тягнеться за гірляндами, ну, а хтось споглядає на інтер'єрний декор із нестандартних матеріалів і новорічні заготовки із акрилу. Сьогодні торкнемося цієї теми докладніше і розповімо про новорічні прикраси з дзеркального пластику.

Переваги дзеркальних елементів

У невеликих приміщеннях важливо зробити все, аби простір був наповнений світлом. Домогтися такого ефекту допоможе дзеркальний акрил. Дзеркала — класичний прийом у дизайні непростих приміщень. Використання дзеркальних поверхонь несе ряд переваг:

 • Візуально розширюють простір. Встановлюючи правильну композицію в правильне місце, можна досягти відбиття стін і вікон, тому приміщення буде здаватися більше, ніж є. При цьому необов'язково монтувати декор виключно на стіни, підлога і стеля можуть також виявитися чудовим вибором.
 • Роблять приміщення більш привабливим. Дзеркальний декор виглядає дуже стильно і сучасно, підкреслює особливості інтер'єру, служить гарним акцентом.
 • Різноманітний дизайн. Дзеркальні панелі можуть мати різні відтінки, що додає особливого шарму приміщенню.
 • Дають можливість заощадити на електриці. Поверхня, що відбиває, дозволяє поліпшити освітленість приміщення.

Можливості дзеркального акрилу

Дзеркальні прикраси для стін прекрасно виглядають і змінюють будь-яке приміщення, роблячи його візуально більшим. Однак використання традиційних дзеркал обмежує дизайнерські можливості. Із численних причин значно ефективніше застосовувати сучасні матеріали, наприклад, акрил із дзеркальною поверхнею POLYCRYL Mirror.

Дзеркальний акрил — це пластик, покритий шаром амальгами. Світлоповертання таких акрилових заготовок нітрохи не поступається традиційним дзеркалам, але при цьому має безліч переваг:

 

 

 

 

 

 

 

Дизайнерське розмаїття.

     • POLYCRYL Mirror пропонується в золотистому і сріблястому відтінках, що дає прекрасний простір для дизайнерських ідей. Крім того, акрил відмінно свердлиться, полірується і ріжеться навіть у домашніх умовах і підходить для лазерного висікання, тому можна створювати складні вишукані вироби з новорічною тематикою або будь-які інші.

 

 

 

 

 

 

 

Висока міцність.

     • Акрилове дзеркало в 5 разів міцніше за звичайне скло. Коли акрил обробляється, транспортується і встановлюється, ймовірність того, що він зламається, є меншою. Акрилове дзеркало є стійким до ударів, щоб його розбити, необхідно докласти значних зусиль, при цьому акрилові уламки не будуть мати гострі краї. Це прекрасна альтернатива для декорування місць, де особливо важливою є безпека, наприклад, дитячих кімнат.

 

 

 

 

 

 

 

Стійкість до агресивних чинників.

     • Акрил не боїться різноманітних хімікатів, тому може застосовуватися в обробці ванних кімнат або кухонь. Термостійкість дає можливість використовувати акрил і в зовнішньому оздобленні будівель.

 

 

 

 

 

 

 

Мала вага.

     • Акриловий декор дуже легко встановлювати на стіни. Для цього можна використовувати двосторонній скотч і немає необхідності залучати додаткових спеціалістів.

 

 

 

 

 

 

 

Простота догляду.

 • Підтримувати привабливий зовнішній вигляд поверхні досить легко. Необхідно регулярно чистити, використовуючи м‘яку безворсову тканину з теплою водою або спеціальні засоби.

Отже, дзеркальні новорічні елементи додадуть краси і тепла в найхолоднішу пору року. Вони прикрасять простір і подарують додаткове світло темними зимовими вечорами. У компанії AVERS присутній величезний вибір матеріалів для дизайну. Звертайтеся до менеджерів у чат або за телефонами, щоб ознайомитися з асортиментом, підібрати відповідне рішення або замовити обробку матеріалів на професійному обладнанні.

Товари зі статті
Золото дзеркальне, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
3 152,57 ₴/м2
Сума: 19 711,44 ₴
Срібло дзеркальне, 2 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
2 048,96 ₴/м2
Сума: 12 811,12 ₴
Срібло дзеркальне, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
2 416,55 ₴/м2
Сума: 15 109,48 ₴