Обслуговування зображення з самоклейної плівки

05.05.2020
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2147
Обслуговування зображення з самоклейної плівки

При використанні самоклейних плівок кожен рекламодавець прагне до того, щоб вони виглядали так само вражаюче, як і у перший день, коли їх наклеїли. Незалежно від того, про що йдеться, — маленькі стікери, великі зображення, рекламу на транспортному засобі, вітрині, на підлозі або на стіні, — існують деякі загальні правила, які слід враховувати для збереження зовнішнього вигляду протягом тривалого часу.

Догляд за плівками з самого початку

Правильний догляд за рекламним зображенням починається c процесу нанесення. Перед наклеюванням необхідно переконатися в тому, що поверхня, на яку наноситься наклейка, підготовлена ​​належним чином. Якщо поверхня не очищена від механічних або хімічних забруднювачів, плівка теж не приклеїться належним чином, що загрожує необхідністю повторного виготовлення. Крім того, будь-який залишений бруд може призвести до появи плям або нерівностей на привабливій графіці, які є дуже помітними на глянцевій плівці.

Щоб правильно очистити поверхню, використовуйте чисту тканину та ізопропіловий спирт. Переконайтеся, що не використовується засіб для миття вікон на основі аміаку. Аміак може пошкодити клей, що погіршить адгезію і скоротить термін служби плівки. Також не рекомендується використовувати засоби, що містять парафіни, оскільки вони утворюють на поверхні, що очищається, тонку плівку і ускладнюють контакт клею з поверхнею. Ретельно очистивши поверхню, дотримуйтесь вказівок виробника самоклейного матеріалу, щоб переконатися в правильному монтажі.

Відновлення кольору вінілових наклейок

З часом ПВХ-плівка руйнується і стає менш еластичною через вплив УФ-випромінювання і несприятливі погодні умови. Також, незалежно від того, наскільки міцною є плівка, фарбові пігменти з часом втрачають свою яскравість.

Коли наклейка старіє, на її поверхні може утворюватися білий залишок, схожий на крейду, який затінює колір зображення і робить його знебарвленим. Для відновлення кольору можна використовувати спеціальні продукти. Перед їх нанесенням потрібно ретельно очистити поверхню від пилу і бруду за допомогою м'якої тканини і розчину води і мийного засобу. Якщо на наклейці є цвіль, використовуйте засіб для очищення на основі перкарбонату натрію. Не натискайте сильно і не застосовуйте жорсткі мочалки, оскільки таким чином можна пошкодити наклейки.

Після видалення бруду необхідно протерти поверхню м'якою тканиною, змоченою в спирті. І тільки потім можна наносити відновлювальний засіб.

Догляд за рекламою на транспортних засобах

Плівки — популярний варіант брендування транспорту. Оскільки транспортні засоби можуть зіткнутися з серйозними дорожніми та погодними умовами, вкрай важливо знати, як правильно чистити наклейки на автомобілях.

Найбільш оптимальний варіант — ручна мийка. У автоматичних автомийок є щітки, які рухаються з дуже високою швидкістю і здійснюють занадто великий тиск на плівку. Водяні струмені на автоматичних автомийках можуть піднімати шви і розривати нанесену на автомобіль ПВХ-плівку. Тому при митті водою під тиском необхідно направляти струмінь води під прямим кутом до обклеєної поверхні — таким чином, щоб не підривати краї аплікації.

Щоб подовжити термін служби рекламних наклейок, необхідний регулярний догляд. Якщо залишити на плівці складні плями від деревного соку, смоли, пташиного посліду або палива, якість зображення буде погіршуватися. Тому кожні кілька днів необхідно перевіряти і видаляти забруднення. Якщо ви бачите сірі або чорні плями від скупчення забруднень, просто спочатку використовуйте мильну теплу воду, щоб спробувати розчинити забруднювачі і очистити забруднену область.

Процедура ручного очищення виглядає приблизно так:

  • Промийте автомобіль. М'яко змийте автомобіль, звертаючи особливу увагу на місця, де є наклейки і графіка. Видаліть увесь бруд, сміття і пил, які скупчилися. В ідеалі використовувати шланг із насадкою для розпилення.
  • Додайте мило. Після того, як ви обполоснули машину, змішайте неабразивні мийний засіб із чистою водою. Ви можете використовувати мийний засіб, спеціально розроблений для автомобілів, або стандартний побутовий мийний засіб, який використовуєте для посуду або білизни. Тим не менш, переконайтеся, що в мийному засобі немає спирту або інших агресивних інгредієнтів, які можуть пошкодити автомобіль, і переконайтеся, що його pH становить від п'яти до дев'яти. Використовуйте тільки м'яку губку або ганчірку, щоб вимити ділянки автомобіля, що містять вінілову плівку.
  • Змийте мило. Після завершення процесу очищення знову обполосніть автомобіль, щоб переконатися, що мийний засіб було повністю видалено.
  • Дайте транспортному засобу висохнути. Можна дати автомобілю висохнути на повітрі, але, якщо ви хочете прискорити процес, ви можете використовувати м'яку тканину з мікрофібри, щоб акуратно висушити плівкове зображення. Ви також можете використовувати ракель, якщо є ділянки з надлишком води.

При наявності стійких плям з певними обмеженнями можна використовувати мийки високого тиску. Температура води в цьому випадку не повинна перевищувати 80°C, а тиск — не вище 135 бар.

Очищення віконних наклейок

Очищення самоклейних плівок, нанесених на вікна і вітрини, дасть можливість виглядати їм професійно і візуально привабливо.

Щоб правильно почистити наклейку на вікні, необхідно вимити її вручну. Використання швабри або мийних машин, а також надмірний тиск, можуть пошкодити графіку або навіть підняти її з поверхні. Під час миття не використовуйте агресивні хімічні речовини — ідеально підходить мильний розчин.

Очищення підлоги

Процедура очищення декоративної або рекламної підлогової графіки є аналогічною до інших процесів очищення написів. Почніть з використання відповідного мийного засобу без ферментних добавок. Потім витріть м'яким паперовим рушником, переважно без ворсу. Насамкінець, використовуйте безворсовий рушник, просочений спиртом, щоб позбутися залишків жиру або мастил. Перш, ніж підлога висохне, використовуйте інший рушник, щоб витерти залишки спирту.

Компанія AVERS пропонує величезний асортимент самоклейних плівок для різноманітних задач. Менеджери з радістю допоможуть визначитися з вибором і проконсультують з усіх технічних питань. Звертайтеся в чат або за телефонами.