Офісне усамітнення

08.06.2021
Новинки
Прочитали: 2270
Офісне усамітнення

Польська дизайнерська студія Vank пропонує елегантне рішення, яке допоможе офісним співробітникам досягти більшої продуктивності: невеликі кабінки під назвою Vank Wall 3.

Прозорі модулі Vank Wall 3 можна встановити практично у будь-якому офісному просторі. Це прекрасне місце для концентрації, проведення відеоконференцій та прийому дзвінків.

Тиха конструкція покликана знизити рівень стресу, викликаного шумом, і дати можливість користувачам зосередитися, правильно виконувати свої завдання, вести приватну розмову

Потрібне рішення для зонування офісного простору? Рекомендація AVERS — литий прозорий акрил ALTUGLAS CLEAR завтовшки від 8 мм. Акрил має здатність приглушувати звуки, достатню для позбавлення від офісного шуму, при збереженні абсолютної прозорості. Легкість обробки матеріалу дозволяє без додаткових труднощів встановити конструкцію і продумати систему кріпильних елементів. Сам пластик при цьому є абсолютно безпечним у експлуатації, не вимагає складного догляду і не виділяє шкідливих речовин.