Тривимірний IT-офіс

09.06.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Час читання 3 хв
Прочитали: 2229
Тривимірний IT-офіс

Внутрішній дизайн офісу повинен бути естетичним, відображати цінності бренду й водночас робити робочий простір зручним та функціональним, оскільки зазвичай персонал проводить там доволі багато часу. Оригінальні тривимірні конструкції з алюмінієвого композиту дозволили рівненській компанії «КТБ-ГРУП» задовольнити усі вимоги та реалізувати достатньо складний дизайн-проект.

Про замовника

Рівненська компанія ZagravaGames вже більше 10 років розробляє мобільні ігри для гравців із усього світу. Нещодавно підприємство відкрило новий офіс загальною площею майже 2 тис м2, в якому передбачено близько 120 робочих місць, ігрова кімната, кафетерій, навчальні аудиторії. У створенні дизайн-проекту брала участь команда інженерів та дизайнерів зі студії «Потужні». Втіленням рендерів у життя займалися інженери та монтажні бригади «КТБ-ГРУП».

Особливості проекту

Важливим елементом дизайну стали декоративні тривимірні конструкції яскравого помаранчевого кольору. З огляду на колір, об’єми, форми конструкцій, навісні кріплення, оптимальним матеріалом для їх виготовлення став алюмінієвий композит Ecobond завтовшки 3 мм. Цей матеріал добре піддається механічній обробці, тому є можливість створювати вироби дуже складних форм. Водночас листи є достатньо жорсткими, отже, конструкції великого розміру не потребували додаткових укріплень.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит — сучасний сендвіч-матеріал, що складається із шарів алюмінію та полімерної серцевини. Матеріал дуже добре фрезерується та ріжеться, є легким, безпечним та екологічним. Саме ці якості роблять його вельми популярним серед дизайнерів інтер’єру та рекламістів.

Результат

І замовник, і дизайнери залишись дуже задоволеними остаточним результатом. Офіс виглядає сучасно і привабливо, цілком відповідає стилю та духу IT-компанії.

Коментар

Дмитро Соботюк, керівник відділу маркетингу «КТБ-ГРУП»:

«Зі своєї сторони, можу сказати, що вибір АКП для даного проекту став прекрасним рішенням. Ще навіть на етапі обговорення конструктиву фахівці компанії виготовили зразок 3D-панелі для того, щоб дизайнер проекту побачив, як буде виглядати конструкція наживо, а не віртуально. Щодо кольору, то замовнику сподобався саме такий відтінок помаранчевих панелей і постачальником було обрано компанію AVERS. Разом із тим, нам подобається асортимент та сервіс AVERS, тому ми із задоволенням співпрацюємо!»

Про компанію «КТБ-ГРУП»

«КТБ-ГРУП» була заснована у 2013 році. Завдяки наполегливості керівництва, штату професіоналів та повазі до кожного замовника із невеличкої фірми компанія перетворилася на потужне підприємство із сучасним європейським обладнанням. Основна спеціалізація «КТБ-ГРУП» — виробництво алюмінієвих конструкцій та монтаж світлопрозорих і вентильованих фасадів.

Дізнавайтесь більше про КТБ-ГРУП тут: https://www.ktb-group.com.ua/

Про AVERS

Компанія AVERS — найбільший в Україні постачальник матеріалів для дизайну та реклами. Потрібна допомога у виборі? Звертайтеся за професійною консультацією до наших менеджерів — у чат або за телефонами.