Oraguard 210 — базова ламінація з УФ-захистом

20.07.2020
Застосування матеріалів Обробка матеріалів Самоклеючі плівки
Прочитали: 2553
Oraguard 210 — базова ламінація з УФ-захистом

Будь-які цифрові відбитки потребують захисту від суворих атмосферних умов і належне прозоре ламінування може виступати як своєрідна «броня». Якісна ламінація може знадобитися і відбиткам, використовуваним всередині приміщення, оскільки вона дозволяє істотно поліпшити їх естетичні та експлуатаційні характеристики.

В чому суть

Ламінування — це процес, при якому прозоре захисне покриття наноситься на друковане зображення для його захисту. У багатьох випадках цей процес покращить зображення. Наприклад, глянцева плівка збільшує візуальну інтенсивність відбитків, оживляючи кольори. Водночас ламінат із матовим оздобленням зменшить яскравість і при цьому зменшить відблиски.

Рідина або плівка

Ламінати бувають двох видів: рідкі та плівкові. У першому випадку спеціальна рідина розпилюється на поверхню друку і висушується на повітрі. Плівкова ламінація може бути холодною (самоклейна) і гарячою. Плівка наноситься як вручну, так і за допомогою автоматичного ламінатора, на якому можна додавати нагрів під час нанесення ламінації.

Вартість рідкого ламінування є нижчою, однак може цей різновид може потребувати спеціальне обладнання для сушіння або вентиляцію, а також не забезпечує достатню довговічність і не придатний при використанні водних чорнил. Пріоритетний вибір у широкоформатному друці залишається за самоклейною плівкою для холодної ламінації.

Функції ламінування

Як вже зазначалося, ламінація покращує зовнішній вигляд і експлуатаційні характеристики відбитків. Зокрема, в залежності від виду плівки:

  • надає глибину або зменшує відблиски;
  • знижує ковзання (є особливо актуальним для підлогової графіки);
  • робить рекламний носій більш довговічним;
  • підвищує стійкість носія до вологи, УФ-випромінювання, механічних пошкоджень, вандалізму та інших негативних чинників;
  • зберігає яскравість і свіжість кольорів;
  • спрощує монтаж, транспортування і видалення рекламного зображення.

Вибір плівки

При виборі придатної плівки істотну роль відіграють різні чинники:

  • Середовище, в якому буде використовуватися ламінована графіка, вплив світла, вологи, температури.
  • Товщина плівки. Цей показник є важливим для співвідношення жорсткості і сумісності. Зі збільшенням товщини плівки вона стає більш жорсткою. Товста плівка використовується для ламінування графіки, яка використовується на рівних поверхнях. Для вигнутих або нерівних поверхонь слід розглянути можливість використання тонких плівок.
  • Якість плівок для ламінування. Вибирайте якісні плівки від відомого бренду. Дешеві плівки можуть швидко стати непридатними (пожовтіння, руйнування, підвищена усадка) і пошкодити об'єкти, які вони повинні були зберегти і захистити.
  • Сумісність із друкарською технологією і матеріалом для друку.

Oraguard 210: оптимальне рішення

Oraguard 210 від провідного світового виробника ORAFOL стане універсальним вибором для багатьох застосувань. Плівка чудово захищає зображення при внутрішньому і зовнішньому застосуванні. Товщина в 70 мкм забезпечує якісний захист відбитків і водночас зберігається прекрасна гнучкість.

В асортименті представлені блискучі, шовковисті, матові плівки, а також плівки з ефектом піщаної поверхні.

Прозорий сольвентний клей гарантує гарну адгезію до різноманітних поверхонь.

Таким чином, ламінування дозволяє захистити рекламу від плям і вологи, підвищити міцність і довговічність зображень, зробити їх більш живими і насиченими. Із ламінатом відбитки виглядають закінченими і професійними.

Компанія AVERS пропонує прекрасний асортимент різноманітних матеріалів для реклами, а також допоміжних інструментів для їх монтажу і захисту. Звертайтеся за консультацією у чат або за телефонами.

Товари зі статті
Прозорий глянцевий Oraguard 210, самоклеюча плівка для ламінації
рулон
-
+
Прозорий матовий Oraguard 210, самоклеюча плівка для ламінації
рулон
-
+
Прозорий глянцевий Oraguard 215 самоклеюча плівка для ламінації
рулон
-
+
Sale
Прозорий матовий Oraguard 255, ламінаційна плівка для підлогової графіки
рулон
-
+