Оригінальний інтер'єр

06.02.2020
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 1922
Оригінальний інтер'єр

Дошка, на якій можна писати крейдою, давно перестала нагадувати нам, дорослим, про шкільні роки. Тепер це елемент декору і спосіб оформлення інтер'єру. Ще більш креативне рішення — спеціальна плівка, що імітує таку дошку.

Чорна плівка Ritrama RI-1110/145 BlackBoard Vinyl для малювання крейдою має гладку поверхню, на якій можна писати звичайною шкільною крейдою. Всі написи прекрасно стираються вологою ганчіркою. Важлива перевага — чудова адгезія до найрізноманітніших поверхонь. Плівку Ritrama BlackBoard можна наносити на спеціальні дошки, предмети меблів або побутову техніку, а також декорувати нею цілу стіну.

Виділена стіна з нанесеною крейдяною плівкою стане чудовим елементом декору і гарною розвагою для дорослих та дітей. Таку стіну можна зробити як на кухні, так і в дитячій — скрізь вона виглядатиме однаково оригінально.

Кухонна дошка може служити місцем для запису меню обіду або улюблених рецептів. У дитячій кімнаті дитина отримає необмежені можливості для малювання та написання перших слів.

Товари зі статті