Підсвічені з торця рекламні конструкції: робимо правильний вибір

05.09.2019
Корисна інформація Акрил (оргскло)
Прочитали: 1952
Підсвічені з торця рекламні конструкції: робимо правильний вибір

Від привабливого оформлення місць продажів багато в чому залежить їх успіх. Тому дизайнери і рекламісти невпинно шукають нові ідеї для натхнення. Гарний і дуже популярний сьогодні спосіб надати торговим точкам неповторний вигляд — вивіски з торцевим підсвічуванням. Сучасні технології та матеріали дозволяють створювати дуже тонкі світлові конструкції і домогтися яскравого і рівномірного світіння. Ще одна перевага — конструкція легко збирається однією людиною.

Детальніше про конструкцію

Для створення світлової вивіски необхідні:

  • несуча рама;
  • світлоповертальний матеріал (білий пластик або метал);
  • прозорий пластик (в ідеалі — акрил);
  • рекламне зображення (поміщається між прозорим листом і акрилом).

Конструкція досить просто збирається. Якщо необхідно, рекламні зображення або лампи можна швидко і легко замінити, не розбираючи плафон цілком.

Для вивісок з торцевим підсвічуванням потрібні спеціальні джерела світла — люмінесцентні лампи малого діаметра, різної довжини. Кількість світла, яке проходить через лицьову сторону світлового плафона, визначається потужністю світлового джерела, його розташуванням, а також розмірами поля листа акрилу.

Головний інгредієнт

Найважливішу роль в створенні яскравої і рівномірно підсвіченої вивіски відіграє вибір світлорозсіювального матеріалу. Ідеальне рішення — використовувати листи акрилу Altuglas серії ELIT. Тонкі листи першокласного литого акрилу спеціально призначені для конструкцій з торцевим підсвічуванням і гарантують однорідне освітлення по всій поверхні листа. Мала вага матеріалу дозволяє знизити загальну вагу конструкції, а виняткові оптичні характеристики дають можливість істотно заощадити на електричної енергії.

В асортименті представлені листи різної товщини і розмірів, що відкриває дизайнерам великі можливості.

Найбільш популярними є листи, товщиною 6-10 мм, або ж листи по 3-4 мм, що встановлюються парами — в цьому випадку між ними розміщується плакат з надрукованою рекламою. Також Altuglas ELIT прекрасно піддається гравіруванню, тому рекламне зображення можна наносити і таким способом.

Переваги Altuglas 

Отже, акрил Altuglas серії ELIT чудово підходить для виготовлення конструкцій з торцевим підсвічуванням. Його популярність обумовлена ​​рядом переваг:

  • преміальна якість листа, незалежно від товщини або розміру;
  • невелика вага;
  • гарантія однорідного освітлення;
  • економія електроенергії

Компанія АВЕРС пропонує величезне розмаїття рішень для виготовлення рекламних конструкцій, будівництва, дизайну та творчості. Менеджери завжди допоможуть підібрати оптимальний варіант. Звертайтеся в чат або за телефонами.

Київ (044) 500 3025

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Дніпро (056) 766 0649

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 784 1754