Прекрасний фасад із гарною вивіскою

19.05.2021
Новинки
Прочитали: 2199
Прекрасний фасад із гарною вивіскою

Вентильовані фасади мають безліч переваг в порівнянні з іншими будівельними технологіями. Вони дозволяють відводити вологу через повітряний зазор, запобігають утворенню цвілі. Крім того, будівля не так нагрівається влітку, адже постійний потік повітря охолоджує конструкцію. Прекрасним вибором для вентильованих фасадів є алюмінієвий композит ECOBOND, вважають у рекламній агенції T-STUDIO. Матеріал пропонує ультрасучасну естетику, поєднує елегантність та ефективність. Завдяки цим перевагам його і обрали для оздоблення меблевого центру MODERN у Сарнах.

Про замовника

Компанія Modern — виробник меблів у місті Сарни (Рівненська обл.). Стратегічним кроком у розвитку підприємства стало відкриття власного салону, для якого побудували двоповерхове приміщення площею близько 900 м2.

Особливості проекту

Оскільки будівля зводилася із піноблока та додатково утеплювалася, існував ризик виділення конденсату. Саме тому вентильований фасад став оптимальним рішенням, яке також повністю задовольняло і за ціною, і за зовнішнім виглядом.

Для облицювання T-STUDIO разом із замовником обрали алюмінієвий композит ECOBOND, адже цей матеріал значно менше важить, ніж аналоги, використовувані для подібних фасадів. Композит простіше встановити, немає великого навантаження на несучу конструкцію, не потрібно додатково посилювати фундамент ще на етапі будівництва.

Ідеальним доповненням до вхідної групи стала вивіска з об’ємними буквами. Замовнику дуже сподобався зелений відтінок литого акрилу ALTUGLAS, тому лицьова частина виконана саме з цього матеріалу завтовшки 3 мм.

Основу для букв виготовляли зі спіненого ПВХ КОМАBRITE завтовшки 4 та 5 мм — цей термопласт гарно підходить для зовнішнього застосування, не деформується під впливом різноманітних атмосферних чинників.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит — прекрасний матеріал для зовнішнього облицювання. Панелі дуже привабливо виглядають, в асортименті представлені рішення із різними відтінками та фактурами поверхні. Крім того, АКП мало важить, добре витримує високі та низькі температури, не боїться вологи, легко встановлюється та очищується. За потреби облицювальну панель можна замінити, не змінюючи цілий фасад.

Акрил ALTUGLAS

Виробництво в Європі литого акрилу ALTUGLAS відповідає найвибагливішим критеріям якості. Гарне світлорозсіювання робить його чудовим вибором для різноманітних вивісок. Матеріал легко формується та може оброблятися на фрезерному та лазерному обладнанні.

ПВХ КОМАBRITE

Спінений ПВХ — легкий та міцний термопласт, який добре піддається механічній обробці навіть у домашніх умовах. Окрім основи для об’ємних букв, матеріал прекрасно підходить як підкладка для різноманітних видів друку, виготовлення POS-виробів та рекламних конструкцій.

Результат

Будівля меблевого центру MODERN прекрасно виглядає та приваблює потенційних замовників. Завдяки використанню АКП вдалося виконати усі технічні вимоги, дотриматися термінів та вписатися у бюджет проекту.

Коментар

Павло Тітечко, РА T-STUDIO:

«Ми працювали раніше і з іншими композитами, але перевагу віддаємо ECOBOND! Його кольорова гама, властивості, зручність обробки, фрезерування є прекрасними! А акрил ALTUGLAS — «золотий» стандарт для зовнішніх вивісок завдяки дуже приємному світлорозсіюванню та зовнішній стійкості. З цими матеріалами завжди можна бути впевненим у результаті».

Про компанію T-STUDIO

Рекламне агентство T-STUDIO надає найрізноманітніші послуги в галузі внутрішньої та зовнішньої реклами. Накопичений досвід, сучасний технологічний парк, професійна команда дозволяють пропонувати замовникам сервіс найвищого рівня.

https://www.facebook.com/sarny.tstudio

https://www.instagram.com/sarny.tstudio/?igshid=wovzb1rrb3ps

Про AVERS

Компанія AVERS пропонує дизайнерам та рекламістам прекрасний вибір готових рішень для різноманітних напрямків роботи. Бажаєте отримати професійну консультацію? Звертайтеся до менеджерів — у чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 240 4533

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 5590