Дзеркальні ілюзії

18.05.2021
Новинки
Прочитали: 2274
Дзеркальні ілюзії

Китайська архітектурна фірма X + Living перетворила книжковий магазин в місті Ченду (Китай) на казкове місце зі сміливими арками, світлоповертальною підлогою і дзеркальними стелями. Дизайнери прагнули підкреслити красу книг, стимулювати читачів дбайливо ставитися до культури, дати можливість відвідувачам відчути естетичне задоволення.

Форма вітрин створює ілюзію плавучих човнів. Верхні полиці покриті декоративним принтом, ніби у магазині одночасно представлена незліченна кількість томів. Відображення на стелі імітує нескінченну петлю зі сходів і полиць.

Відокремлені кабінки для читання закликають втекти від зовнішнього світу і насолоджуватися усамітненням і тихим читанням. За допомогою дзеркал дизайнери розширюють простір, створюючи тунель для читання нескінченного світу книг.

Працюєте над незвичайним дизайном інтер'єру? Рекомендація AVERS — алюмінієвий композит ECOBOND DECO Mirror. Дзеркальна поверхня візуально розширює простір, дає можливість домогтися цікавих ефектів та ілюзій. Панелі ECOBOND DECO Mirror легко обробляються, мало важать і не б'ються.