Простий і надійний захист від вірусів власними руками

27.07.2020
Корисна інформація Застосування матеріалів Акрил (оргскло)
Прочитали: 2030
Простий і надійний захист від вірусів власними руками

Багато власників бізнесу стикаються сьогодні з проблемою, як зробити офіс максимально безпечним для персоналу. Для багатьох магазинів чудовим рішенням стали акрилові екрани, що дозволяють відокремити продавців та касирів від покупців. Подібні рішення можна використовувати і у тісних офісних умовах. Це запобігатиме поширенню мікрокрапель від чхання та кашлю і дасть можливість співробітникам працювати, зустрічатися і взаємодіяти більш безпечно. Пропонуємо кілька порад, які зроблять робоче середовище більш коронастійким.

Переваги акрилових екранів

Акрил — дуже прозорий матеріал, який не перешкоджає візуальним контактам. Водночас він є дуже міцним, легко піддається обробці, зокрема різанню навіть у домашніх умовах.

Прикріпивши екран із акрилу до столу, можна створити бар'єр, який ловитиме частинки вірусу, які потрапляють в повітря з кашлем або чханням. Таким чином співробітники можуть безпечно працювати поруч або навпроти один одного, навіть якщо площа офісу не дозволяє перебувати на відстані двох метрів.

Зрозуміло, це лише один із запобіжних заходів. Однак це дуже універсальне рішення. Їх можна використовувати практично для будь-якого столу, вони легко і швидко збираються і встановлюються. Крім того, їх досить легко переміщувати.

Завдяки приємному дизайну акрилового листа, екрани зберігають відчуття простору і доброзичливої ​​атмосфери. Такий ефект не пропонують звичні офісні перегородки з непрозорих матеріалів.

Які можуть бути варіанти

Як вже зазначалося, акрилові перегородки є дуже універсальними. Вони застосовні для шкіл, магазинів і підприємств будь-якого масштабу. Екрани можуть бути будь-якого розміру:

  • підлоговими;
  • підвісними;
  • настінними.

Також екрани можна кріпити і до офісної техніки.

Галузі застосування

Крім безпосередньо робочих місць, акрилові екрани будуть корисними і в інших офісних приміщеннях:

  • конференц-залах та кімнатах для нарад. За допомогою бар'єрів можна розділити співробітників, що сидять за одним довгим столом, і проводити безпечні особисті зустрічі.
  • приймальнях. Окремо встановлені екрани забезпечують чудову перегородку між столом і стільцями, їх легко переміщувати, вони виглядають професійно і привабливо.
  • кімнатах для відпочинку та їдальнях. Безпечна перерва є не менш важливою, ніж робочий час. Акрилові екрани можна встановлювати між столами або розділяти місця за довгим спільним столом. Також перегородки необхідні для захисту персоналу, який стоїть на касі або накладає їжу.

Таким чином, акрилові перегородки стануть досить бюджетним і доступним рішенням, яке дозволить убезпечити персонал і дасть можливість зберегти роботу в умовах, де є неможливим віддалений режим.

Компанія AVERS пропонує великий вибір акрилових листів від провідних світових брендів, а також послуги з його обробки на професійному обладнанні. Звертайтеся у чат або за телефонами, щоб отримати детальну консультацію.

Товари зі статті
Прозорий, 15 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
7 003,47 ₴/м2
Сума: 42 020,82 ₴
Прозорий, 20 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
9 858,59 ₴/м2
Сума: 59 151,54 ₴
Прозорий, 10 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
4 130,70 ₴/м2
Сума: 25 827,20 ₴
Sale
Прозорий, 12 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
5 719,46 ₴/м2
Сума: 35 760,92 ₴
Прозорий, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 081,50 ₴/м2
Сума: 6 762,08 ₴
Прозорий, 4 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 442,40 ₴/м2
Сума: 9 018,61 ₴
Прозорий, 5 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 856,63 ₴/м2
Сума: 11 608,58 ₴
Прозорий, 8 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
3 173,51 ₴/м2
Сума: 19 842,37 ₴