Прозорий захист

02.06.2021
Новинки
Прочитали: 2193
Прозорий захист

Оскільки коронавірус ще не відступив, вкрай важливо вживати активні заходи безпеки і використовувати засоби індивідуального захисту, щоб запобігти зараженню. Окрім традиційних масок для обличчя доволі актуальними є різноманітні пластикові щитки. Їх можна застосовувати багато разів, знезаражувати. Крім того, вони полегшують спілкування. Прекрасним матеріалом для такої продукції є ПЕТ, — вважають у РА T-STUDIO

Особливості проекту

Ще з першою хвилею коронавірусу, коли засоби індивідуального захисту були практично недоступними, у керівництва РА T-STUDIO (Сарни) виникло бажання допомогти місцевим лікарям, аптекарям, продавцям та представникам інших професій, що постійно спілкуються з іншими людьми, захистити себе. Пластикові щитки підходили для такої мети якнайкраще і стали доволі зручним рішенням.

Під час проектування стояло завдання отримати щиток із низькою собівартістю, який можна виготовити оперативно та у великих кількостях. Прекрасним варіантом виявився ПЕТ завтовшки 0,5-0,7 мм. Цей матеріал добре пропускає світло, не спотворює побачене, добре вигинається під потрібний радіус. Для основи використовувався прозорий та молочний акрил завтовшки 4 мм.

ПЕТ

Поліетилентерефталат (ПЕТ) — це прозорий листовий пластик, який є стійким до ударів та хімікатів. Він добре гнеться в холодному стані та зберігає форму. ПЕТ є гарним вибором для різноманітного медичного приладдя, а також прозорих виставкових та торговельних конструкцій, рекламних виробів, захисних екранів.

Результат

Форма маски є дуже зручною. Через неї усе добре видно. Її залюбки використовують не тільки для захисту від вірусів у громадських місцях, а й на різних промислових об’єктах, наприклад, для захисту обличчя під час різання деревини або фрезерування пластиків. Приблизний термін експлуатації маски всередині приміщень — пів року.

Коментар

Павло Тітечко, РА T-STUDIO:

«З ПЕТ дуже легко працювати. Радіус вигинання — десь 15-20 см, інші пластики могли би потріскатися. Собівартість маски вийшла близько 40-50 грн, натомість аналоги, що продаються у крупних магазинах, коштують в 4-5 разів більше. Наші маски стали дуже популярними».

Про компанію T-STUDIO

Рекламне агентство T-STUDIO має значний досвід роботи на рекламному ринку Рівненщини. Компанія пропонує повний спектр робіт: дизайн, виготовлення та встановлення рекламних конструкцій, брендування комерційних об’єктів та транспортних засобів.

https://www.facebook.com/sarny.tstudio

https://www.instagram.com/sarny.tstudio/?igshid=wovzb1rrb3ps

Про AVERS

Компанія AVERS — лідер на українському ринку матеріалів для реклами, дизайну та будівництва. Бажаєте отримати професійну консультацію? Звертайтеся до менеджерів — у чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 240 4533

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 5590