Прозорий листовий пластик

12.01.2024
Час читання 5 хв
Прочитали: 509
Прозорий листовий пластик

Пластик листовий прозорий виготовляють з полівінілхлориду (ПВХ), оргскла , полістиролу, полікарбонату та поліетилентерефталату (ПЕТ). Це велика група матеріалів з різною світлопрозорістю, міцністю та стійкістю до негативних зовнішніх факторів. Їхня головна перевага — це легка вага і довгий термін служби.

Сфера застосування

Безбарвний пластик використовується в:

 • зовнішньої та внутрішньої реклами;
 • будівництві та склінні будівель;
 • виробництві меблів, канцелярського та господарського приладдя;
 • виготовлення захисних покриттів, POS-матеріалів та іншого.

Сфера застосування багато в чому залежить від товщини листа та його характеристик. Полікарбонат та пластик прозорий із ПВХ купити можна для скління, теплиць, навісів, зовнішніх рекламних конструкцій, стендів.

Листи з полістиролу можна взяти для оформлення торгових точок та виготовлення предметів інтер'єру. Якщо потрібні пакувальні туби, тримачі меню, рекламні підставки та інші POS-матеріали, ви можете купити в Україні ПЕТ пластик листовий , прозорий , тонкий матеріал, що легко гнуться .

Переваги прозорого пластику

У кожного полімерного матеріалу свої плюси та мінуси. До загальних переваг пластикових листів належить :

 • мала вага;
 • коефіцієнт світлопропускання до 95%;
 • хороша стійкість до вологи та перепадів температур;
 • низька теплопровідність;
 • ударостійкість;
 • висока пожежна безпека;
 • придатність до різних видів обробки.

Великі листи прозорого пластику можна різати, фрезерувати, свердлити, згинати та формувати під різними температурами. Вони витримують вітрове та снігове навантаження, якщо знаходяться на вулиці. Найчастіше руйнуються через тривалу дію УФ випромінювання. Їхня загальна вада — схильність до утворення подряпин і тріщин після контакту з абразивами.

Особливості виготовлення прозорого листового пластику

ПВХ, оргскло, полікарбонат, полістирол та ПЕТ виготовляються з гранульованих полімерів за методом екструзії. У розігріту пластичну масу вводять різні присадки, щоб покращити експлуатаційні властивості та розширити сфери використання готових виробів. Завдяки такій технології гранули повністю розплавляються, тим самим знижуються витрати на виробництво і собівартість виробів.

Розмір аркушів залежить від габаритів робочого поля виробничої лінії. Найчастіше листовий ПВХ, полікарбонат та інші полімерні матеріали мають однакову ширину, а довжину на вибір — від 1 до 12 м. Товщина листа впливає на коефіцієнт світлопропускання.

Умови для покупки

В інтернет- магазині AVERS можна купити листовий прозорий пластик від європейських виробників. Самовивіз товарів доступний з філій компанії . До інших міст України працює доставка за тарифами ТК. Ціна на прозорий пластик грн розраховується за 1 м 2 і залежить від курсу валют. Щоб зарезервувати потрібну кількість товарів, зв'яжіться з менеджером.

Товари зі статті
Hit
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ листовий, 0,5 мм
лист
-
+
186,18 ₴/м2
Сума: 477,09 ₴
Hit
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ листовий, 0,7 мм
лист
-
+
244,91 ₴/м2
Сума: 627,58 ₴
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ листовий, 1,5 мм
лист
-
+
513,30 ₴/м2
Сума: 1 315,33 ₴
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ листовий, 1 мм
лист
-
+
339,30 ₴/м2
Сума: 869,46 ₴
Sale
Hit
Прозорий OCTOPLAN ПЭТ рулонний, 110 мікрон
рулон
-
+
93,24 ₴/м2
86,71 ₴/м2
Сума: 2 377,59 ₴