Акрил POLYCRYL для флекс-неонової вивіски «М'ясо & Лаваш»

09.01.2022
Кейси Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 2227
Акрил POLYCRYL для флекс-неонової вивіски «М'ясо & Лаваш»

Прозорий акрил POLYCRYL — чудова основа для сучасних вивісок, виготовлених за технологією Flex Neon. Саме його використав наш партнер Neon Kiev Ua для вивіски ресторану «М'ясо & Лаваш» у київському ТЦ Respublika Park.

Особливості проекту

Неонові вивіски з використанням світлодіодних джерел освітлення стають дедалі популярнішими. Світлодіоди не містять шкідливих речовин, забезпечують надзвичайно яскраве світіння, відрізняються тривалим терміном служби та гарними енергозберігаючими властивостями. Такі вивіски виглядають дуже яскраво і дозволяють привабити клієнтів, що є актуальним у торгових центрах, де зосереджена велика кількість аналогічних закладів.

Основою для неонової вивіски ресторану «М'ясо & Лаваш» послужив прозорий акрил POLYCRYL завтовшки 5 мм. Розмір вивіски 1,5*1 м. Матеріал забезпечує міцність та прозорість, необхідні для такої конструкції.

Акрил POLYCRYL

Прозорий акрил POLYCRYL — один із найпопулярніших матеріалів для виготовлення рекламних конструкцій та дизайнерських предметів інтер'єру. Глянцева поверхня виглядає дуже привабливо, а сам матеріал легко обробляється механічно, термічно та лазером. Вироби із прозорого акрилу можуть використовуватися як усередині, так і зовні приміщень завдяки винятковій стійкості до навколишнього середовища.

Результат

Вивіска вийшла дуже гарною, на неї звертають увагу відвідувачі торгового центру та безпосередньо самого закладу. Замовник залишився дуже задоволеним і планує подальшу співпрацю лише з Neon Kiev Ua.

Коментар

Дмитро Білик, Neon Kiev Ua:

«Нам порекомендували використовувати саме такий акрил, і ми переконалися в його якості та міцності. Матеріал забезпечує потрібну нам прозорість і дозволяє приховати «начинку» вивіски».

Про Neon Kiev Ua

Neon Kiev Ua працює на українському ринку досить давно і останні два роки спеціалізується на виготовленні вивісок із використанням «гнучкого неону» — світлодіодних стрічок, поміщених у пластикові трубки.

https://www.instagram.com/neon.kiev.ua/

Про компанію AVERS

Компанія AVERS пропонує великий асортимент готових рішень для реклами, дизайну та будівництва. У нашому офісі ви можете отримати професійну консультацію, а також ознайомитися зі зразками. При покупці матеріалів передбачена можливість замовити різання на готові деталі на промисловому устаткуванні.

Товари зі статті
Прозорий, 5 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 935,34 ₴/м2
Сума: 12 100,71 ₴