Реконструкція Національного морського музею у Франції

12.12.2023
Креатив Акрил (оргскло)
Прочитали: 16
Реконструкція Національного морського музею у Франції

Реконструкція Національного морського музею у Франції – напівпрозорі стіни, масштабні розміри галерей та інтеграція сучасних технологій для посилення впливу історії. 

Музей було побудовано у 1878 та вперше реконструйовано до всесвітньої виставки в Парижі у 1937 році. 

Внутрішні та зовнішні форми музею повторюють природний рух води. А напівпрозорі двошарові стіни є метафорою води. Скульптурне втілення у формах інтерʼєру корпуса корабля, підвішений транспортний контейнер і величезна хвиля створюють потужне враження своїм масштабом, тиснуть на відвідувача музею всією силою стихії. 

Напівпрозорі стіни можна втілити двома способами: за допомогою матового напівпрозорого акрилу або шляхом матування звичайного скла, зокрема за допомогою декоративної плівки ORACAL

При роботі над проєктом архітектурні компанії h2o architectes і Snøhetta намагались зберегти історичну будівлю та втілити у форми сучасне бачення морського світу. 

Окрім скульптурних інсталяцій, відвідувачі можуть побачити тематичні галереї, які розповідають історії людських зусиль – комерція, спорт, відпочинок, подорожі, війна, мир, страх, втрати та виживання – теми, посилені життям на морі. Дизайн відповідає найвищим стандартам доступності з такими пристроями, як аудіомаяки, тактильна орієнтація та вказівки, що забезпечують зручне пересування музеєм для всіх без виключення. 

Світлини: h2o architectes і Snøhetta