Ritrama RI-JET 50 Deco-Wall: ідеальна настінна графіка

13.01.2020
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 1993
Ritrama RI-JET 50 Deco-Wall: ідеальна настінна графіка

Самоклейні плівки для настінної графіки Deco-Wall дозволяють створювати оригінальний інтер'єр у магазинах, ресторанах, офісах, квартирах та інших об'єктах. Також такі матеріали дозволяють в стислі терміни провести ребрендинг або декорацію зовнішніх стінових поверхонь. Таким чином можна посилити позиції бренду, інформувати гостей і працівників, поліпшити декор. Однак, незважаючи на численні переваги нанесення на стіни цифрових зображень, існують і певні обмеження, пов'язані з адгезією матеріалу до стін, особливо оштукатурених або рельєфних. Розглянемо докладніше ці аспекти.

Топ-5 переваг настінної графіки

Настінна графіка, виготовлена ​​цифровим способом, пропонує користувачам ряд незаперечних переваг:

  1. Незабутні враження. Дизайнерські ідеї можуть втілюватися практично без обмежень — назва компанії, надихаючі цитати, сформульована місія, логотип, графіка, шпалери і розписи на всю стіну. Цифровий друк дозволяє створювати що завгодно. До того ж самоклейні матеріали можуть мати унікальний малюнок, колір або текстуру, яких немає в готових варіантах шпалер.
  2. Зміцнення бренду. Призначені для користувача наклейки на стіни дозволяють наносити логотипи, слогани та фото ключових продуктів. Персоналізовані стіни, декоровані в корпоративному стилі, свідчать про добрий смак і формують правильний імідж.
  3. Швидка зміна сюжетів. Настінна графіка може бути знімною або постійною. Наклейки дозволяють часто міняти зовнішній вигляд для нових сезонів або спеціальних заходів. Персоналізовані шпалери — вибір для довгострокових застосувань.
  4. Довговічність. У людних місцях пофарбовані стіни можуть потребувати частого очищення, щоб зберегти новий зовнішній вигляд. Натомість, вінілові шпалери є дуже довговічними. Настінна графіка, виконана на самоклейних плівках, майже не вимагає обслуговування.
  5. Економічність. За допомогою настінних наклейок можна створювати реалістичні пейзажі, фотографії та твори мистецтва витрачаючи значно менше коштів і часу, ніж потребує ручний розпис.

Ritrama RI-JET 50 Deco-Wall: прекрасний вибір

Ritrama RI-JET 50 — стане ідеальним рішенням для виготовлення настінної графіки. Лита глянцева плівка прекрасно наноситься практично на будь-які недосяжні для інших матеріалів поверхні — гладкі та з текстурою, наприклад, цегляна кладка зі швами, бетонна, оштукатурена, пофарбована стіна, гіпсокартон, дерево, стінові панелі. Мікроканали в клейовому шарі істотно спрощують монтаж навіть великогабаритних зображень, дозволяючи швидко поклеїти плівку без бульбашок повітря. Клейовий шар сірого кольору дозволяє частково перекривати колір фону, забезпечуючи колірну відповідність готового виробу.

Екстрапостійний клей забезпечує чудову адгезію до різноманітних поверхонь, зокрема з низькою поверхневою енергією (поліетилен, поліпропілен тощо), а висока якість поверхні дає можливість досягти неперевершеної якості широкоформатного друку сольвентними, екосольвентними, латексними і УФ-чорнилами.

Ще одна перевага — гарна стійкість до сонячних променів і інших погодних умов. Матеріал успішно може застосовуватися як всередині, так і зовні приміщень. Термін зовнішнього застосування на вертикальних поверхнях — 5 років.

Самоклеючі плівки Ritrama Deco-Wall для настінної графіки

Особливості нанесення

Перед початком робіт потрібно очистити поверхню від усіляких забруднень. Також дуже важливо перевірити стан стін, рівень вологості і температуру. При необхідності варто використовувати спеціальну ґрунтовку, особливо якщо йдеться про високу або змінну вологість, а також поверхні, схильні пилити (наприклад, гіпсокартон). Також для збільшення адгезії може знадобитися теплова гармата.

Варто пам'ятати про те, що пофарбовані поверхні повинні бути повністю сухими і отверділими. Для цього може знадобитися 3-5 днів. Також нерівності, що перевищують 3-5 мм можуть стати причиною здуття плівки. Під час монтажу плівки рекомендується робити перекриття шарів на 10-15 мм.

Отже, Ritrama RI-JET 50 — це професійне рішення для різноманітної настінної графіки, яка не боїться складних поверхонь і негативних факторів навколишнього середовища. При цьому плівка забезпечує прекрасну якість друку з високою роздільною здатністю, що є дуже важливим при створенні як рекламних зображень, так і декору.

Компанія АВЕРС пропонує українським замовникам величезний асортимент рішень для будівництва, дизайну та реклами. Звертайтеся за грамотною консультацією і технічною підтримкою в чат або за телефонами.

Товари зі статті